Online Žaidimai

Veidukai šokinėja

Žaidimas vaikams

Veidukai šokinėja

Veidukai šokinėja Įvertinimas: 3/10

Veidukai šokinėja žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Paprastas žaidimas vaikams (ir ne visai jauniems), kuriame jūs turite rasti spalvą, galite pasiūlyti tašką. Ant kiekvieno ekrano šypsenėlių šokinėti ir įskaitant tos pačios spalvos, kad vis dar taško slepia atrodo. Jūs turite rasti stacionarus taškas kiekviename ekrane perkelti į kitą. Tai paprastas ir įdomus veikla, kad jums reikia atkreipti ypatingą dėmesį į kiekvieną detalę, siekiant rasti tašką.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 5147 kartus internete. Klasifikacija 3539 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 3.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Įvertinimas grindžiamas 14 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 5147 kartus
Veidukai šokinėja

Visas pasaulis spalvinga šypsenėlių šokinėja. Tai taškas spalvos, kad vis dar paslėpta. Jūs turite ieškoti per ekraną rasti, kad prasmės, kuri nejuda. Tai paprasta, labai rekomenduojama, veikla vaikams. Bet tai yra jos problema yra tai, kas daro jį taip smagu. Surasti tai, kas paslėpta puslapyje. Raskite nejudantį tašką tarp šypsenėles šokinėja aplink ekrano spalvos.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Veidukai šokinėja naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Vaikams flash žaidimas vadinamas Veidukai šokinėja. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Veidukai šokinėja ir ji yra susijusi su Vaikams. Mūsų naujas žaidimas Veidukai šokinėja yra vienas iš geriausių Vaikams žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Veidukai šokinėja, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Veidukai šokinėja
GRĮŽTI

Vaikams dauguma baigta žaidimai

Padaryti žodžius iš raidžių ŽAISTI ►

Padaryti žodžius iš raidžių

5
5 iš 10 - 16146 balsai
Sužaista
115344
kartus

Nustatykite jungti raides į žodžius kurti. Jūs turite anglų kalbos žodyną, kad žaisti šį žaidimą kalbą. Čia yraraidės pagal kvadratų serija, kaip pėstininkai žaidimą. Jūs turite įdėti visus žetonus, kad taip suformuojant žodį, kad egzistuoja. Turite rodomas viršutiniame kairiajame galimybių skaičių. Čia galite pamatyti, kad jūs išspręsta ir liko. Patalpinkite visus laiškus, s ...

Shin Chan Padaryti 2 ŽAISTI ►

Shin chan padaryti 2

5
5 iš 10 - 14996 balsai
Sužaista
106686
kartus

Tai žaidimas Shin Chan gerbėjai. Jei jums patiko pirmoji dalis bandymų su daugiau galimybių pritaikyti. Naudokite pelę, kad Shin-Chan pobūdžio.

Mada Pelės ŽAISTI ►

Mada pelės

4
4 iš 10 - 5294 balsai
Sužaista
80079
kartus

Šiame žaidime jūs galite suknelė šias mielas peles Walt Disney Mickey ir Minnie, todėl pasirinkti drabužius turite dėvėti. Smagiai su šiame atitikimo žaidimą drabužių pamatyti, jei galite būti madingas! Turite būti užbaigti savo garderobą.Visiems, batai, kelnės, suknelės ir, žinoma, makiažas detales kostiumas. Be to, jūs taip pat gali tinkinti su gėlių, balionų ir drugiai kraštovaizdžiu. Klasikinis Drabu ...