Online Žaidimai

Padaryti žodžius iš raidžių

Žaidimas vaikams

Padaryti žodžius iš raidžių

Padaryti žodžius iš raidžių Įvertinimas: 5/10

Padaryti žodžius iš raidžių žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Nustatykite jungti raides į žodžius kurti. Jūs turite anglų kalbos žodyną, kad žaisti šį žaidimą kalbą. Čia yraraidės pagal kvadratų serija, kaip pėstininkai žaidimą. Jūs turite įdėti visus žetonus, kad taip suformuojant žodį, kad egzistuoja. Turite rodomas viršutiniame kairiajame galimybių skaičių. Čia galite pamatyti, kad jūs išspręsta ir liko. Patalpinkite visus laiškus, siekiant suformuoti žodį, ir suteikti patikrinti, jei jūs turite padaryti tinkamą derinį.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 115133 kartus internete. Klasifikacija 92 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 16146 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 115133 kartus
Padaryti žodžius iš raidžių

Žaidimas praktiškai angliškai. Ši veikla bus naudojamas treniruoti savo lygį su šia kalba. Jūs turite naudoti raides, kurias mes siūlome sukurti visas įmanomas angliškų žodžių. Patalpinkite visus, kad ir paspauskite mygtuką patikrinti derinys. Žr jeigu jūs esate teisus, ir jūs galėsite pradėti kurti kitą galimą žodį. Mokomasis žaidimas labai įdomus. Taip pat labai įdomus ir priklausomybę. Kai jūs pradėjote žaisti su Žodyne negalės sustabdyti pateikimą raides viena po kitos kurti derinius.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Padaryti žodžius iš raidžių naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Vaikams flash žaidimas vadinamas Padaryti žodžius iš raidžių. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Padaryti žodžius iš raidžių ir ji yra susijusi su Vaikams. Mūsų naujas žaidimas Padaryti žodžius iš raidžių yra vienas iš geriausių Vaikams žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Padaryti žodžius iš raidžių, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Padaryti žodžius iš raidžių
GRĮŽTI

Vaikams dauguma baigta žaidimai

Shin Chan Padaryti 2 ŽAISTI ►

Shin chan padaryti 2

5
5 iš 10 - 14996 balsai
Sužaista
106475
kartus

Tai žaidimas Shin Chan gerbėjai. Jei jums patiko pirmoji dalis bandymų su daugiau galimybių pritaikyti. Naudokite pelę, kad Shin-Chan pobūdžio.

Mada Pelės ŽAISTI ►

Mada pelės

4
4 iš 10 - 5292 balsai
Sužaista
79875
kartus

Šiame žaidime jūs galite suknelė šias mielas peles Walt Disney Mickey ir Minnie, todėl pasirinkti drabužius turite dėvėti. Smagiai su šiame atitikimo žaidimą drabužių pamatyti, jei galite būti madingas! Turite būti užbaigti savo garderobą.Visiems, batai, kelnės, suknelės ir, žinoma, makiažas detales kostiumas. Be to, jūs taip pat gali tinkinti su gėlių, balionų ir drugiai kraštovaizdžiu. Klasikinis Drabu ...

Dažymas ŽAISTI ►

Dažymas

5
5 iš 10 - 9352 balsai
Sužaista
52625
kartus

triušelis tapybos žaidimą. Instrukcijos: paspauskite ir tempkite jūsų dažai plaštakoje pasirinkti dažų ir spalvų vaizdą.