Online Žaidimai

Skrydžius į Dėžutę

Žaidimas vaikams

Skrydžius į dėžutę

Skrydžius į Dėžutę Įvertinimas: 6/10

Skrydžius į dėžutę žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Pagrindinis veikėjas šiame nemokamas internetinis žaidimas šuolius nuo rampos su savo langelį ir į plastikinį maišelį, kurį jis naudoja kaip parašiutu viršuje. Jūs turite bandyti gauti kiek įmanoma, ir tada jums bus uždirbti rezultatą ir pinigus, pirkti atnaujinimus, pavyzdžiui, šalmai, naujų parašiutai ir papildomi elementai, kurie padės jums gauti toliau savo šuolių. Jūs taip pat galite siųsti savo rezultatą.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 7767 kartus internete. Klasifikacija 2439 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 140 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 7767 kartus
Skrydžius į Dėžutę

Žaidimas plaukioja ant dėžės. Šuoliai nuo medinės platformos, berniukas turi šokinėti kaip toli, kaip jis skardinės, ir žemės su parašiutu į plastikinį maišelį. Kai mes esame šiek tiek, viskas, kas buvo naudinga žaisti, jei mes įdėti mūsų protus.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Skrydžius į Dėžutę naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Vaikams flash žaidimas vadinamas Skrydžius į Dėžutę. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Skrydžius į Dėžutę ir ji yra susijusi su Vaikams. Mūsų naujas žaidimas Skrydžius į Dėžutę yra vienas iš geriausių Vaikams žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Skrydžius į Dėžutę, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Skrydžius į Dėžutę
GRĮŽTI

Vaikams dauguma baigta žaidimai

Padaryti žodžius iš raidžių ŽAISTI ►

Padaryti žodžius iš raidžių

5
5 iš 10 - 16146 balsai
Sužaista
115133
kartus

Nustatykite jungti raides į žodžius kurti. Jūs turite anglų kalbos žodyną, kad žaisti šį žaidimą kalbą. Čia yraraidės pagal kvadratų serija, kaip pėstininkai žaidimą. Jūs turite įdėti visus žetonus, kad taip suformuojant žodį, kad egzistuoja. Turite rodomas viršutiniame kairiajame galimybių skaičių. Čia galite pamatyti, kad jūs išspręsta ir liko. Patalpinkite visus laiškus, s ...

Shin Chan Padaryti 2 ŽAISTI ►

Shin chan padaryti 2

5
5 iš 10 - 14996 balsai
Sužaista
106475
kartus

Tai žaidimas Shin Chan gerbėjai. Jei jums patiko pirmoji dalis bandymų su daugiau galimybių pritaikyti. Naudokite pelę, kad Shin-Chan pobūdžio.

Mada Pelės ŽAISTI ►

Mada pelės

4
4 iš 10 - 5292 balsai
Sužaista
79875
kartus

Šiame žaidime jūs galite suknelė šias mielas peles Walt Disney Mickey ir Minnie, todėl pasirinkti drabužius turite dėvėti. Smagiai su šiame atitikimo žaidimą drabužių pamatyti, jei galite būti madingas! Turite būti užbaigti savo garderobą.Visiems, batai, kelnės, suknelės ir, žinoma, makiažas detales kostiumas. Be to, jūs taip pat gali tinkinti su gėlių, balionų ir drugiai kraštovaizdžiu. Klasikinis Drabu ...