Online Žaidimai

Mada Pelės

Žaidimas vaikams

Mada pelės

Mada Pelės Įvertinimas: 4/10

Mada pelės žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šiame žaidime jūs galite suknelė šias mielas peles Walt Disney Mickey ir Minnie, todėl pasirinkti drabužius turite dėvėti. Smagiai su šiame atitikimo žaidimą drabužių pamatyti, jei galite būti madingas! Turite būti užbaigti savo garderobą.Visiems, batai, kelnės, suknelės ir, žinoma, makiažas detales kostiumas. Be to, jūs taip pat gali tinkinti su gėlių, balionų ir drugiai kraštovaizdžiu. Klasikinis Drabužiai mėgstamiausių personažų visų laikų vaikams. Labai paprastas žaidimas vaikams paruošiau namą.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 81167 kartus internete. Klasifikacija 160 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 4.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Įvertinimas grindžiamas 5294 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 81167 kartus
Mada Pelės

Flash žaidimas puošniai apsirengti dviejų garsiausių pelę visų pasaulio pelėms. Derinti drabužius ir spalvas, drabužių ir ką jie dėvi. Turite pelių pora ir jums pasirinkti iš dviejų kostiumas. Jai suknelė ir marškinėliai jam. Batai tiek. Į veidą gali pasirinkti akis ir lūpas. Pasirinkite batus abiejų kojų. Galiausiai baigiant kraštovaizdį, kuris suprato, smulkias detales, pavyzdžiui, gėlių ir drugelių. Jūs galite įdėti keletą spalvingų balionų į dangų.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Mada Pelės naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Vaikams flash žaidimas vadinamas Mada Pelės. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Mada Pelės ir ji yra susijusi su Vaikams. Mūsų naujas žaidimas Mada Pelės yra vienas iš geriausių Vaikams žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Mada Pelės, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Mada Pelės
GRĮŽTI

Vaikams dauguma baigta žaidimai

Padaryti žodžius iš raidžių ŽAISTI ►

Padaryti žodžius iš raidžių

5
5 iš 10 - 16146 balsai
Sužaista
116570
kartus

Nustatykite jungti raides į žodžius kurti. Jūs turite anglų kalbos žodyną, kad žaisti šį žaidimą kalbą. Čia yraraidės pagal kvadratų serija, kaip pėstininkai žaidimą. Jūs turite įdėti visus žetonus, kad taip suformuojant žodį, kad egzistuoja. Turite rodomas viršutiniame kairiajame galimybių skaičių. Čia galite pamatyti, kad jūs išspręsta ir liko. Patalpinkite visus laiškus, s ...

Shin Chan Padaryti 2 ŽAISTI ►

Shin chan padaryti 2

5
5 iš 10 - 15000 balsai
Sužaista
107928
kartus

Tai žaidimas Shin Chan gerbėjai. Jei jums patiko pirmoji dalis bandymų su daugiau galimybių pritaikyti. Naudokite pelę, kad Shin-Chan pobūdžio.

Dažymas ŽAISTI ►

Dažymas

5
5 iš 10 - 9352 balsai
Sužaista
53840
kartus

triušelis tapybos žaidimą. Instrukcijos: paspauskite ir tempkite jūsų dažai plaštakoje pasirinkti dažų ir spalvų vaizdą.