Online Žaidimai

Dažų liūtai su spalvomis

Žaidimas vaikams

Dažų liūtai su spalvomis

Dažų liūtai su spalvomis Įvertinimas: 3/10

Dažų liūtai su spalvomis žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Nustatykite spalvinga dažųlaukinių gyvūnų. Šiame švietimo žaidime jūs galite dažyti su spalva liūtas, džiunglių karalius. Pasirinkite spalvas su teptuku ir paspauskite ant liūto, kurį norite, kad tonas spalvos,visa teritorija turi būti nudažyti, kad spalva. Instrukcijos: Naudokite pelę, kad būtų nuspalvinti paveikslėlį su šepetėliu. Tiesiog paspauskite ant spalvos ir tada liūtas. Jūs galite piešti visų spalvų norite. Galite piešti realiai, kaip jie yra iš tikrųjų, o tada kūrybiškai, su visų spalvų norite.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 35751 kartus internete. Klasifikacija 487 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 3.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Įvertinimas grindžiamas 2810 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 35751 kartus
Dažų liūtai su spalvomis

Liūtasdžiunglių karalius,gyvūnas, kuris yra ant maisto grandinės piramidės. Šiuo dažymas žaidimas turite liūtas tapyti su visų spalvų, jums išreikšti savo kūrybiškumą. Galite naudoti savo vaizduotę ir pabandyti būti realistiški ir kadgalutinis rezultatas atrodo kaip realus dalykas. Have a great paletės tonus naudoti. Su šepetėliu gauna dažų paletę ir paspauskite ant gyvūno ploto visiškai spalvotas. Liūtai yramėgstamiausias gyvūnas vaikų, filmų ir dokumentikos. Žinoma jums patiks vaikams su šį žaidimą, kuris leis jiems plėtoti savo gebėjimus.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Dažų liūtai su spalvomis naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Vaikams flash žaidimas vadinamas Dažų liūtai su spalvomis. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Dažų liūtai su spalvomis ir ji yra susijusi su Vaikams. Mūsų naujas žaidimas Dažų liūtai su spalvomis yra vienas iš geriausių Vaikams žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Dažų liūtai su spalvomis, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Dažų liūtai su spalvomis
GRĮŽTI

Vaikams dauguma baigta žaidimai

Padaryti žodžius iš raidžių ŽAISTI ►

Padaryti žodžius iš raidžių

5
5 iš 10 - 16146 balsai
Sužaista
115424
kartus

Nustatykite jungti raides į žodžius kurti. Jūs turite anglų kalbos žodyną, kad žaisti šį žaidimą kalbą. Čia yraraidės pagal kvadratų serija, kaip pėstininkai žaidimą. Jūs turite įdėti visus žetonus, kad taip suformuojant žodį, kad egzistuoja. Turite rodomas viršutiniame kairiajame galimybių skaičių. Čia galite pamatyti, kad jūs išspręsta ir liko. Patalpinkite visus laiškus, s ...

Shin Chan Padaryti 2 ŽAISTI ►

Shin chan padaryti 2

5
5 iš 10 - 14998 balsai
Sužaista
106816
kartus

Tai žaidimas Shin Chan gerbėjai. Jei jums patiko pirmoji dalis bandymų su daugiau galimybių pritaikyti. Naudokite pelę, kad Shin-Chan pobūdžio.

Mada Pelės ŽAISTI ►

Mada pelės

4
4 iš 10 - 5294 balsai
Sužaista
80170
kartus

Šiame žaidime jūs galite suknelė šias mielas peles Walt Disney Mickey ir Minnie, todėl pasirinkti drabužius turite dėvėti. Smagiai su šiame atitikimo žaidimą drabužių pamatyti, jei galite būti madingas! Turite būti užbaigti savo garderobą.Visiems, batai, kelnės, suknelės ir, žinoma, makiažas detales kostiumas. Be to, jūs taip pat gali tinkinti su gėlių, balionų ir drugiai kraštovaizdžiu. Klasikinis Drabu ...