Online Žaidimai

Įdėk gyvūnų poromis

Žaidimas vaikams

Įdėk gyvūnų poromis

Įdėk gyvūnų poromis Įvertinimas: 7/10

Įdėk gyvūnų poromis žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Žaidimas vaikams, kur jūs turite paspausti ant dvi korteles su tos pačios gyvūnų ir yra vienas šalia kito. Jei yra tarpas taip pat gali. Negalima spustelėti, jei esate įstrižainės.Tikslas yra, kad visos kortos dingo. Kaip jums eiti pašalinti ir atverti daugiau tarpų tarp jų galima pasiekti, kad ne kartu, bet beveik. Ką jūs negalite patikėti, linija yra per rašte turi būti šalia ar per orą. Paprastas ir įtraukiantis žaidimas vaikams.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 7548 kartus internete. Klasifikacija 3203 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 7.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Įvertinimas grindžiamas 18 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 7548 kartus
Įdėk gyvūnų poromis

Žaidimas paspaudę korteles su tos pačios gyvulį poroms. Jūs turite būti atsargūs, nes yra tokių, kurie yra atitraukti jūsų dėmesio. Jie turi tą pačią spalvą ir kitus panašiai. Jūs turite būti labai greitai su pele. Jūs turite ieškoti toli brėžiniuose, kad galite pašalinti visas kortas, taip greitai, kaip įmanoma. Juokingi gyvūnai, vaikai bus panašiai. Tai lengva veikla, kuri padeda atkreipti dėmesį į smulkmenas.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Įdėk gyvūnų poromis naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Vaikams flash žaidimas vadinamas Įdėk gyvūnų poromis. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Įdėk gyvūnų poromis ir ji yra susijusi su Vaikams. Mūsų naujas žaidimas Įdėk gyvūnų poromis yra vienas iš geriausių Vaikams žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Įdėk gyvūnų poromis, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Įdėk gyvūnų poromis
GRĮŽTI

Vaikams dauguma baigta žaidimai

Padaryti žodžius iš raidžių ŽAISTI ►

Padaryti žodžius iš raidžių

5
5 iš 10 - 16146 balsai
Sužaista
115251
kartus

Nustatykite jungti raides į žodžius kurti. Jūs turite anglų kalbos žodyną, kad žaisti šį žaidimą kalbą. Čia yraraidės pagal kvadratų serija, kaip pėstininkai žaidimą. Jūs turite įdėti visus žetonus, kad taip suformuojant žodį, kad egzistuoja. Turite rodomas viršutiniame kairiajame galimybių skaičių. Čia galite pamatyti, kad jūs išspręsta ir liko. Patalpinkite visus laiškus, s ...

Shin Chan Padaryti 2 ŽAISTI ►

Shin chan padaryti 2

5
5 iš 10 - 14996 balsai
Sužaista
106614
kartus

Tai žaidimas Shin Chan gerbėjai. Jei jums patiko pirmoji dalis bandymų su daugiau galimybių pritaikyti. Naudokite pelę, kad Shin-Chan pobūdžio.

Mada Pelės ŽAISTI ►

Mada pelės

4
4 iš 10 - 5294 balsai
Sužaista
79986
kartus

Šiame žaidime jūs galite suknelė šias mielas peles Walt Disney Mickey ir Minnie, todėl pasirinkti drabužius turite dėvėti. Smagiai su šiame atitikimo žaidimą drabužių pamatyti, jei galite būti madingas! Turite būti užbaigti savo garderobą.Visiems, batai, kelnės, suknelės ir, žinoma, makiažas detales kostiumas. Be to, jūs taip pat gali tinkinti su gėlių, balionų ir drugiai kraštovaizdžiu. Klasikinis Drabu ...