Online Žaidimai

animacinių filmų herojai

Žaidimas vaikams

Animacinių filmų herojai

Animacinių filmų herojai Įvertinimas: 4/10

Animacinių filmų herojai žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

atitikimo žaidimą korteles su pačiomis raidėmis. Paspauskite raidę, ir kitą tokio pat pobūdžio, jas pašalinti. Kortelės turi būti tokio pačio pobūdžio ir yra vienas šalia kito. Kuo daugiau porų simbolių prieš kilimo laimėti, žaidimas yra padaryti jį praeina daugiau kortelių, kiek įmanoma.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 21683 kartus internete. Klasifikacija 821 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 4.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Įvertinimas grindžiamas 2392 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 21683 kartus
animacinių filmų herojai

Spauskite ant dviejų panašių plytelės iš animacinį personažą juos pašalinti, tačiau jų jungiamosios linijos gali turėti tik 2 kampai arba mažiau. Turite pašalinti visi plytelės ir ribotą laiką. Tai taip paprasta! Instrukcijos: žaisti su pele! Žaidimų linijos natūra, kurie turi tuos pačius simbolius animacinių filmų. Ančiukas Donaldas, Kempiniukas, Tomas ir Džeris, Žaibas McQueen, "Kung Fu Panda, Curious George, Nemo, Betmenas, Šrekas ir kiti judantys prekių ženklai laiškais.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas animacinių filmų herojai naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Vaikams flash žaidimas vadinamas animacinių filmų herojai. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas animacinių filmų herojai ir ji yra susijusi su Vaikams. Mūsų naujas žaidimas animacinių filmų herojai yra vienas iš geriausių Vaikams žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas animacinių filmų herojai, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

animacinių filmų herojai
GRĮŽTI

Vaikams dauguma baigta žaidimai

Padaryti žodžius iš raidžių ŽAISTI ►

Padaryti žodžius iš raidžių

5
5 iš 10 - 16146 balsai
Sužaista
115449
kartus

Nustatykite jungti raides į žodžius kurti. Jūs turite anglų kalbos žodyną, kad žaisti šį žaidimą kalbą. Čia yraraidės pagal kvadratų serija, kaip pėstininkai žaidimą. Jūs turite įdėti visus žetonus, kad taip suformuojant žodį, kad egzistuoja. Turite rodomas viršutiniame kairiajame galimybių skaičių. Čia galite pamatyti, kad jūs išspręsta ir liko. Patalpinkite visus laiškus, s ...

Shin Chan Padaryti 2 ŽAISTI ►

Shin chan padaryti 2

5
5 iš 10 - 14998 balsai
Sužaista
106840
kartus

Tai žaidimas Shin Chan gerbėjai. Jei jums patiko pirmoji dalis bandymų su daugiau galimybių pritaikyti. Naudokite pelę, kad Shin-Chan pobūdžio.

Mada Pelės ŽAISTI ►

Mada pelės

4
4 iš 10 - 5294 balsai
Sužaista
80198
kartus

Šiame žaidime jūs galite suknelė šias mielas peles Walt Disney Mickey ir Minnie, todėl pasirinkti drabužius turite dėvėti. Smagiai su šiame atitikimo žaidimą drabužių pamatyti, jei galite būti madingas! Turite būti užbaigti savo garderobą.Visiems, batai, kelnės, suknelės ir, žinoma, makiažas detales kostiumas. Be to, jūs taip pat gali tinkinti su gėlių, balionų ir drugiai kraštovaizdžiu. Klasikinis Drabu ...