Online Žaidimai

Motokroso

Žaidimas sporto

Motokroso

Motokroso Įvertinimas: 6/10

Motokroso žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Motokroso žaidimas, kur jūs turite vairuoti motociklą įveikti visas kliūtis, sumontuotų ant savo dviejų ratų. Dalyvauti šiame įdomiame motociklų lenktynes ​​! Instrukcijos: Naudokite rodyklių klavišus vairuoti motociklą ir visas kliūtis, kurios atsiranda kiekviename lygyje, nesulaužant dviratį. Instrukcijos: naudoti pagreitinti aukštyn, žemyn stabdyti, paliko palenkti atgal, teisė palinksta į priekį. Jūs turite įveikti visas kliūtis, kad pasiektų aukštesnį lygį. Vairuoti atsargiai, nes yra daug kliūčių ir surinkti visus brangakmenius galite.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 35866 kartus internete. Klasifikacija 501 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 3156 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 35866 kartus
Motokroso

Taižaidimas per kliūtis vairuojant motociklą. Jūs turite vairuoti atsargiai, kitų transporto priemonių ir objektų. Jūs turite būti atsargūs, kadmotociklas nepatenka į priekį ar atgal, jei jūs negalite įveikti kliūtis jums nukristi dviračiu. Jei patenka jums neteko žaidimą. Tikslas yra pasiekti ekrano apačioje be nukristi. Galite eiti rinkti brangakmenius pakeliui kaip žinoti, darai teisingu keliu būdu. Įveikti savo geriausią rezultatą kiekviename žaidime turi būtiprofesionalus motokroso.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Motokroso naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Sporto flash žaidimas vadinamas Motokroso. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Motokroso ir ji yra susijusi su Sporto. Mūsų naujas žaidimas Motokroso yra vienas iš geriausių Sporto žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Motokroso, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Motokroso
GRĮŽTI

Sporto dauguma baigta žaidimai

Rankinis, paskutinės minutės pasiūlymai ŽAISTI ►

Rankinis, paskutinės minutės pasiūlymai

5
5 iš 10 - 11742 balsai
Sužaista
81103
kartus

Prancūzų komanda pralaimi į Airiją, liko tik minutė, turite partitūros paskutinę minutę, maksimalus skaičius tikslų, kaip reikia. Turi naudoti pelės žymekliu žaidėjas.

Rykliai naršyti ŽAISTI ►

Rykliai naršyti

6
6 iš 10 - 4628 balsai
Sužaista
66985
kartus

Ar jums patinka naršyti? Šiame žaidime jums naršant tarp ryklių ir kitos kliūtys: guminių žiedų arba gyvenimo juosta, pavojingų bangų ... Šis žaidimas yra kinų kinų. Instrukcijos: naudokite rodyklių klavišus judėti ir tarpo klavišą, norėdami pereiti.

paplūdimio tinklinis ŽAISTI ►

Paplūdimio tinklinis

5
5 iš 10 - 4456 balsai
Sužaista
53989
kartus

Olimpinės žaidimai paplūdimio Tinklinis. Jūs esate paplūdimio su draugais. Jūs žaisti paplūdimio Tinklinis rungtynes. Žaidimas yra kinų kinų. Instrukcijos: naudoti pelę norėdami pereiti ir mesti kamuolį.