Online Žaidimai

Ledo lenktynių

Žaidimas sporto

Ledo lenktynių

Ledo lenktynių Įvertinimas: 9/10

Ledo lenktynių žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Žaidimas čiuožyklos, kurioje esate čiuožėjas, kuris turi padaryti karjerą dodging riedutininkams, kurie ateina pas jus iš priekio. Pačiūžos ant didelio ledo areną, kaip veikia lenktynes. Jūs turite išvengti riedutininkams, kurie ateina prieš jus ir būkite atsargūs, nepalikti čiuožykla per kraštą. Su pele spustelėkite, jei norite perkelti savo charakterį aplink stebėti ne eiti per kraštą ir ne avarijos į kitų sporto šakų. Jūs turite laikyti tol, kol jums lenktynes ​​laimėti žaidimą.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 5620 kartus internete. Klasifikacija 3615 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 9.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
9

Įvertinimas grindžiamas 8 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 5620 kartus
Ledo lenktynių

Žaidimas čiuožyklos, kuriame jūs turite paleisti į didelį čiuožyklos. Yra daugiau besiartinantis riedutininkams ir turi išvengti, turite stengtis išvengti kritimo, jei jūs keletą kartų jūs prarasite žaidimą. Jei išeiti iš krašto, taip pat prarasite žaidimą. Juokingas personažas, kuris groja paprastas būdas su pele, spustelkite perkelti simbolį iš vienos pusės į kitą. Jei jums patinka šis įdomus sporto, jums patinka daug šį paprastą žaidimą, kad jūs galite praktikuoti. Ledas ir smagu tą patį žaidimą.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Ledo lenktynių naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Sporto flash žaidimas vadinamas Ledo lenktynių. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Ledo lenktynių ir ji yra susijusi su Sporto. Mūsų naujas žaidimas Ledo lenktynių yra vienas iš geriausių Sporto žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Ledo lenktynių, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Ledo lenktynių
GRĮŽTI

Sporto dauguma baigta žaidimai

Rankinis, paskutinės minutės pasiūlymai ŽAISTI ►

Rankinis, paskutinės minutės pasiūlymai

5
5 iš 10 - 11742 balsai
Sužaista
81103
kartus

Prancūzų komanda pralaimi į Airiją, liko tik minutė, turite partitūros paskutinę minutę, maksimalus skaičius tikslų, kaip reikia. Turi naudoti pelės žymekliu žaidėjas.

Rykliai naršyti ŽAISTI ►

Rykliai naršyti

6
6 iš 10 - 4628 balsai
Sužaista
66985
kartus

Ar jums patinka naršyti? Šiame žaidime jums naršant tarp ryklių ir kitos kliūtys: guminių žiedų arba gyvenimo juosta, pavojingų bangų ... Šis žaidimas yra kinų kinų. Instrukcijos: naudokite rodyklių klavišus judėti ir tarpo klavišą, norėdami pereiti.

paplūdimio tinklinis ŽAISTI ►

Paplūdimio tinklinis

5
5 iš 10 - 4456 balsai
Sužaista
53989
kartus

Olimpinės žaidimai paplūdimio Tinklinis. Jūs esate paplūdimio su draugais. Jūs žaisti paplūdimio Tinklinis rungtynes. Žaidimas yra kinų kinų. Instrukcijos: naudoti pelę norėdami pereiti ir mesti kamuolį.