Online Žaidimai

Pataikyti Kamuolį

Žaidimas sporto

Pataikyti kamuolį

Pataikyti Kamuolį Įvertinimas: 4/10

Pataikyti kamuolį žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Ar jums patinka futbolas? Ar geras sportas? Šiame žaidime jūs turite nugalėti jį kamuolį, kol jis pasiekė monetas. Šios monetos yra ore ir kiekvienas turi tam tikrą vertę. Jei liesti kamuolį valiutą, jos vertė yra skirtas Jums. Naudokite pelę, spustelėkite ant rutulio, kai jis patenka atgal į kėlimo. Rodyklė parodo, kuria kryptimi jūs ketinate mesti kamuolį, galite pereiti prie koreguoti kryptį ir eiti tiesiai monetų. Norėdami pamatyti, kiek monetų jūs galite medžioti vieną žaidimą.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 6800 kartus internete. Klasifikacija 3211 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 4.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Įvertinimas grindžiamas 20 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 6800 kartus
Pataikyti Kamuolį

Futbolo žaidimas sporto gerbėjai. Sportininkai gali žaisti su šio asmens gauti kuo daugiau monetų, kaip įmanoma. Jūs turite būti gerai kontroliuoti kamuolį pasiekti monetas ir gauti savo pinigus verta. Šios monetos yra ore, tuo didesnis turi daugiau vertės, ir jūs turite juos paliesti, kad jie išnyksta ir jūs laimėti. Tai žaidimas ir kontrolės žaidimas, viskas daroma su pele, paspauskite ir remiantis kontroliuoti išleidimo kryptį. Futbolas yra sporto šaka, kurioje keli žaidėjai turi kontroliuoti kamuolį ir išvengti kitų žaidėjų gauti į tikslą ir rezultatas tikslas. Kuo daugiau tikslų laimi žaidimą ženklas.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Pataikyti Kamuolį naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Sporto flash žaidimas vadinamas Pataikyti Kamuolį. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Pataikyti Kamuolį ir ji yra susijusi su Sporto. Mūsų naujas žaidimas Pataikyti Kamuolį yra vienas iš geriausių Sporto žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Pataikyti Kamuolį, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Pataikyti Kamuolį
GRĮŽTI

Sporto dauguma baigta žaidimai

Rankinis, paskutinės minutės pasiūlymai ŽAISTI ►

Rankinis, paskutinės minutės pasiūlymai

5
5 iš 10 - 11742 balsai
Sužaista
81103
kartus

Prancūzų komanda pralaimi į Airiją, liko tik minutė, turite partitūros paskutinę minutę, maksimalus skaičius tikslų, kaip reikia. Turi naudoti pelės žymekliu žaidėjas.

Rykliai naršyti ŽAISTI ►

Rykliai naršyti

6
6 iš 10 - 4628 balsai
Sužaista
66985
kartus

Ar jums patinka naršyti? Šiame žaidime jums naršant tarp ryklių ir kitos kliūtys: guminių žiedų arba gyvenimo juosta, pavojingų bangų ... Šis žaidimas yra kinų kinų. Instrukcijos: naudokite rodyklių klavišus judėti ir tarpo klavišą, norėdami pereiti.

paplūdimio tinklinis ŽAISTI ►

Paplūdimio tinklinis

5
5 iš 10 - 4456 balsai
Sužaista
53989
kartus

Olimpinės žaidimai paplūdimio Tinklinis. Jūs esate paplūdimio su draugais. Jūs žaisti paplūdimio Tinklinis rungtynes. Žaidimas yra kinų kinų. Instrukcijos: naudoti pelę norėdami pereiti ir mesti kamuolį.