Online Žaidimai

Naujas Užpuolikai Erdvė

Žaidimas Šaudyklės

Naujas užpuolikai erdvė

Naujas Užpuolikai Erdvė Įvertinimas: 5/10

Naujas užpuolikai erdvė žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šis internetinis žaidimas gausite žaisti labiausiai išsivystė iš klasikinių Užpuolikai Erdvė "versiją. Šį vieną, turite atnaujinimus ir maitinimo įmonių. Jūs netgi galite pasirinkti savo kelią. Jūs taip pat turės su kosminių animacija, 3D fonas. Užpuolikai Erdvė yra arkadinis vaizdo žaidimas sukurtas ir išleistas 1978 m. Šis internetinis žaidimas paremtas klasikinės Užpuolikai Erdvė.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 5160 kartus internete. Klasifikacija 3383 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 24 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 5160 kartus
Naujas Užpuolikai Erdvė

Užpuolikai Erdvė yra dvimatis strzelanki žaidimas, kuriame žaidėjas juda lazerio patranka horizontaliai ekrano apačioje ir šaudyti mažėjančia užsieniečių. Tikslas yra nugalėti penkių eilučių vienuolika užsieniečių kai kurias versijas funkcija skirtingus numerius), kad judėti horizontaliai į priekį ir atgal per ekraną, nes jie iš anksto į ekrano apačioje.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Naujas Užpuolikai Erdvė naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Šaudyklės flash žaidimas vadinamas Naujas Užpuolikai Erdvė. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Naujas Užpuolikai Erdvė ir ji yra susijusi su Šaudyklės. Mūsų naujas žaidimas Naujas Užpuolikai Erdvė yra vienas iš geriausių Šaudyklės žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Naujas Užpuolikai Erdvė, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Naujas Užpuolikai Erdvė
GRĮŽTI

Šaudyklės dauguma baigta žaidimai

sportiniam šaudymui ŽAISTI ►

Sportiniam šaudymui

6
6 iš 10 - 11150 balsai
Sužaista
110657
kartus

sportiniam šaudymui yra geras šaudymo žaidimas gali treniruoti savo tikslo. nušauti tikslai, kaip jie juda pirmyn. Rezultatas kiek skirsnių įstaiga kaip galima prieš tikslai pasibaigs kelio. Įvairių kūno dalių verta skirtingo dydžio taškus. Norėdami įkelti paspauskite tarpo klavišą arba paspauskite Šaudmenys baras žaidimą. Nušauti žiburiai premijos taškų!

Išsinuomotomis Bandyta 2 ŽAISTI ►

Išsinuomotomis bandyta 2

6
6 iš 10 - 7800 balsai
Sužaista
59671
kartus

Jūs samdyti teroristas. Perėjimas nuo mažų kartą nukentėjo žmogus įmonių Morderca į Išsinuomotomis Bandyta 2.

Mechaninė karai ŽAISTI ►

Mechaninė karai

7
7 iš 10 - 2560 balsai
Sužaista
41698
kartus

Tai metai 2199, ir didžiausia pasaulio pramogų sporto "mechaninė karai". Esate naujas mech bandomuosius ir norite etch savo vardą į istoriją. Go for it!