Online Žaidimai

Išgyvenimo Režimas

Žaidimas Šaudyklės

Išgyvenimo režimas

Išgyvenimo Režimas Įvertinimas: 6/10

Išgyvenimo režimas žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Tai tiesa, nauja Išsijojamas galvas šalutinį šaudyklės žaidimas pavadintas Išsijojamas galvas užpuolimas. Intensyvus lygio shooter žaidimas, kuriame jūs turite išvalyti užpuolikų bangas. Jūs galėsite atnaujinti savo ginklus, naudoti granatas ir net padidinti savo atsparumą kulkų. Galite naudoti objektus kaip barikadų ir net perkelti juos aplink. Pabandykite ištrinti visus bangas.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 5498 kartus internete. Klasifikacija 3243 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 30 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 5498 kartus
Išgyvenimo Režimas

Pagrindinis tikslas šių kompiuterinių ir vaizdo žaidimų yra tik likti gyvas, nugalėti priešus arba išspręsti galvosūkiai gali būti atsitiktinis, bet ne šiuo atveju. Pagrindiniai elementai yra šie priešišką padėtį arba išteklių išsaugojimą.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Išgyvenimo Režimas naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Šaudyklės flash žaidimas vadinamas Išgyvenimo Režimas. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Išgyvenimo Režimas ir ji yra susijusi su Šaudyklės. Mūsų naujas žaidimas Išgyvenimo Režimas yra vienas iš geriausių Šaudyklės žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Išgyvenimo Režimas, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Išgyvenimo Režimas
GRĮŽTI

Šaudyklės dauguma baigta žaidimai

sportiniam šaudymui ŽAISTI ►

Sportiniam šaudymui

6
6 iš 10 - 11150 balsai
Sužaista
110657
kartus

sportiniam šaudymui yra geras šaudymo žaidimas gali treniruoti savo tikslo. nušauti tikslai, kaip jie juda pirmyn. Rezultatas kiek skirsnių įstaiga kaip galima prieš tikslai pasibaigs kelio. Įvairių kūno dalių verta skirtingo dydžio taškus. Norėdami įkelti paspauskite tarpo klavišą arba paspauskite Šaudmenys baras žaidimą. Nušauti žiburiai premijos taškų!

Išsinuomotomis Bandyta 2 ŽAISTI ►

Išsinuomotomis bandyta 2

6
6 iš 10 - 7800 balsai
Sužaista
59671
kartus

Jūs samdyti teroristas. Perėjimas nuo mažų kartą nukentėjo žmogus įmonių Morderca į Išsinuomotomis Bandyta 2.

Mechaninė karai ŽAISTI ►

Mechaninė karai

7
7 iš 10 - 2560 balsai
Sužaista
41698
kartus

Tai metai 2199, ir didžiausia pasaulio pramogų sporto "mechaninė karai". Esate naujas mech bandomuosius ir norite etch savo vardą į istoriją. Go for it!