Online Žaidimai

Žiema Ženklai

Žaidimas raskite skirtumus

Žiema Ženklai

Žiema Ženklai Įvertinimas: 5/10

Žiema Ženklai žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Mes turime du vaizdus iš žiemos, kurios atrodo identiški, tačiau yra skirtumų. Turite rasti skirtumus, paspauskite su pele, ir laiką. Jei radote skirtumus, pereisite į kitą lygį, ir jei laikas baigiasi, ir jūs turite rasti skirtumus jums neteko.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 20491 kartus internete. Klasifikacija 825 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 1060 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 20491 kartus
Žiema Ženklai

sniego žmogus, Aliaska, Norvegija, Švedija,

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Žiema Ženklai naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Raskite skirtumus flash žaidimas vadinamas Žiema Ženklai. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Žiema Ženklai ir ji yra susijusi su Raskite skirtumus. Mūsų naujas žaidimas Žiema Ženklai yra vienas iš geriausių Raskite skirtumus žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Žiema Ženklai, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Žiema Ženklai
GRĮŽTI

Raskite skirtumus dauguma baigta žaidimai

Paieška tarp dviejų skirtumai vaizdai ŽAISTI ►

Paieška tarp dviejų skirtumai vaizdai

6
6 iš 10 - 2064 balsai
Sužaista
54153
kartus

Šiame žaidime jūs turite rasti tarp dviejų vaizdų penkis skirtumus, remiantis komiksų, už vieną minutę. Jūs pele pereikite į ekraną ir paspausdami kairįjį pelės mygtuką, norėdami rasti skirtumą.Žaidimas prieš laikrodžio rasti visus skirtumus tarp vaizdų animacinių filmų personažus skirtumus.Lengva veikla vaikams ir įvairaus amžiaus žmonėms. Lengvas lygis žaidimas.

Surasti skirtumus tarp vaizdo (Sudėtingumo lygis) ŽAISTI ►

Surasti skirtumus tarp vaizdo (sudėtingumo lygis)

6
6 iš 10 - 4940 balsai
Sužaista
45495
kartus

Klasikinė veikla rasti tarp dviejų vaizdų, kurie atrodo identiški skirtumą, bet sunkesnės versija, kuri kainuoja daug rasti skirtumus. Šiame žaidime jūs turite rasti tarp dviejų vaizdų, skirtumas yra labai panašūs. Jūs gaunate penkis taškus, jei jums rasti skirtumą ir prarasti penkis taškus, jei nepavyks. Iš į kraštovaizdžio mergina scena yraveidrodinis jūs turite rasti, kad daro juos skiriasi. Ieškokite smulkmenas visur. ...

Simetrinės Nuotraukas ŽAISTI ►

Simetrinės nuotraukas

5
5 iš 10 - 3020 balsai
Sužaista
36818
kartus

Šiame žaidime jūs galite pamatyti dvi simetriškas vaizdus, bet abu turi dešimt skirtumų. Turite vietoje šie skirtumai. Norint juos rasti, jūs turite perkelti pelės slinkties ekrane ir jūs impulso kairiuoju pelės Radę vieną skirtumą. Jūs gaunate taškų, kai jūs turite rasti skirtumą ir jums mažiau taškų, kai jūs klystate. Simetrija yra tikslios korespondencijos visi apie centro dydis, ašies arba plokštumos dal ...