Online Žaidimai

Uzpost Pelenė

Žaidimas princesės

Uzpost pelenė

Uzpost Pelenė Įvertinimas: 3/10

Uzpost pelenė žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Pelenė buvo pakviestas šokti, kadprincas buvo organizuotos ir turi būtilabiausiai elegantiškas šalis. Ji yra labai džiaugiamės, ir nežinojo, ką dėvėti. Padėti princesė pasirinkti kostiumai. Norėdami tai padaryti, spustelėkite ant drabužių ir vilkdami Pelenės kūną. Prasideda karūną arba Tiara ant galvos ir papuošalai. Ar skirtingų dizainų kitokį aprangos stiliaus, elegantiškas, kaip jūs norite eiti. Baigti rinkinys su gerų batų kostiumas.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 21465 kartus internete. Klasifikacija 890 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 3.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Įvertinimas grindžiamas 978 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 21465 kartus
Uzpost Pelenė

Mados žaidimas princesė Pelenė animacinį filmą. Jūs turite pasirinkti tarp visų princesė suknelės dalyvauti elegantišką šokį naktį. Jūs turite eiti į princo rūmus ir būtigražiausia. Jei tai yra visos merginos padaryti princas įsimyli su ja vėl gražiausia. Yra įvairių drabužių spinta drabužių pasirinkti suknelę, kuri nuves jus į šalis. Mada ir elegancija šioje veikloje, kur jūs turite rasti drabužių modelį tarp visų skirtingų spalvų ir stilių siūlomų šiame žaidime. Drabužiai princesė.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Uzpost Pelenė naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Princesės flash žaidimas vadinamas Uzpost Pelenė. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Uzpost Pelenė ir ji yra susijusi su Princesės. Mūsų naujas žaidimas Uzpost Pelenė yra vienas iš geriausių Princesės žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Uzpost Pelenė, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Uzpost Pelenė
GRĮŽTI

Princesės dauguma baigta žaidimai

Padažu Pelenė ŽAISTI ►

Padažu pelenė

5
5 iš 10 - 2170 balsai
Sužaista
60894
kartus

Šiame žaidime jūs turite suknelė Pelenė už karališkosios kamuolys. Norėdami tai padaryti, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite pele ant suknelę, pirštines, plaukų ir kitų priedų, kuriuos norite priimti Pelenė. Šis populiarus \"Disney princesė turi savo suknelės ir aksesuarai keliais skirtingų spalvų sujungti juos visus. Jūs galite įdėti kai Siamo mėlyna, geltona, raudona, žalia, mėlyna i ...

Suknelė Vieną Arabijos Princesė ŽAISTI ►

Suknelė vieną arabijos princesė

6
6 iš 10 - 2778 balsai
Sužaista
57235
kartus

Sukurti Arabijos princesės suknelę. Garsus žvaigždučių filmas Walt Disney Aladdin. Šiame žaidime jūs turite pasirūpinti, ir suknelė princesę. Dėl to, pelės dūrio save kiekvieną lempų, kurios yra abiejose ekrano pusėse. Kiekviename iš lempos į lempos džinas, garsėja mėlyna genijus, taip kvailai ir įdomus, kad duos jums įvairių variantų, kostiumai, makiažas ir papuošalų turite prie ...

Jasmine Ruošiasi Aladin ŽAISTI ►

Jasmine ruošiasi aladin

4
4 iš 10 - 4802 balsai
Sužaista
47726
kartus

Princesė Aladdin \"kristi meile.Džinas turi gražių drabužių, avalynės, juvelyriniai dirbiniai ir šukuosena daug, bet jis nežino, kad drabužiai būtų geriausia drabužiai princesė. Padėkite princesė pasirinkti geriausią drabužius, šukuosena, batai ir priedai jos dienos su savo \"Aladdin.