Online Žaidimai

Įspūdį iš Princesės Kalėdas

Žaidimas princesės

Įspūdį iš princesės kalėdas

Įspūdį iš Princesės Kalėdas Įvertinimas: 5/10

Įspūdį iš princesės kalėdas žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Ar Jums patinka Kalėdos? Jei ši šalis yra jūsų mėgstamiausia sezoną, pasidalinti šį žaidimą su pasakų, kurie Kalėdų suknelę žaisti su jumis užbaigti galvosūkį princeses. Šiame žaidime jūs turite padaryti galvosūkį, kur Princeses yra klasikinis pasakų vaikams gyvenime. Norėdami susidaryti išsamų vaizdą, paspauskite kairįjį pelės mygtuką, norėdami pasirinkti gabalas ir perkelti gabalas, judinant pelę. Paspaudus tarpo, rodyklių klavišais arba pelės ratuką pasukti gabalas.Patikslinimas bus automatiškai nustatant su kitu gabalas gabalas.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 21896 kartus internete. Klasifikacija 842 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 1238 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 21896 kartus
Įspūdį iš Princesės Kalėdas

Su princeses scena per Kalėdas dėlionė. Visos merginos yra apsirengę smokingus savo šventes Kalėdas ir žiemą. Iš pasakų kaip Pelenė, Aurora, Belle, Ariel, jazminų ar Snieguolė pasakų princeses.Tikslas yra užbaigti galvosūkį ir įdėti vienetų kartu gauti visą vaizdą dar kartą. Gabalai gali būti apsukama, jūs turite pereiti kiekvieno gabalo duoti savo pradinę vietą per paveikslėlį ir užbaigti galvosūkį. Užbaigti galvosūkį yra už smegenis sportas. Patiekite psichomotorinė vaikų vystymąsi ir plėtoti intelektą.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Įspūdį iš Princesės Kalėdas naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Princesės flash žaidimas vadinamas Įspūdį iš Princesės Kalėdas. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Įspūdį iš Princesės Kalėdas ir ji yra susijusi su Princesės. Mūsų naujas žaidimas Įspūdį iš Princesės Kalėdas yra vienas iš geriausių Princesės žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Įspūdį iš Princesės Kalėdas, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Įspūdį iš Princesės Kalėdas
GRĮŽTI

Princesės dauguma baigta žaidimai

Padažu Pelenė ŽAISTI ►

Padažu pelenė

5
5 iš 10 - 2170 balsai
Sužaista
60894
kartus

Šiame žaidime jūs turite suknelė Pelenė už karališkosios kamuolys. Norėdami tai padaryti, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite pele ant suknelę, pirštines, plaukų ir kitų priedų, kuriuos norite priimti Pelenė. Šis populiarus \"Disney princesė turi savo suknelės ir aksesuarai keliais skirtingų spalvų sujungti juos visus. Jūs galite įdėti kai Siamo mėlyna, geltona, raudona, žalia, mėlyna i ...

Suknelė Vieną Arabijos Princesė ŽAISTI ►

Suknelė vieną arabijos princesė

6
6 iš 10 - 2778 balsai
Sužaista
57235
kartus

Sukurti Arabijos princesės suknelę. Garsus žvaigždučių filmas Walt Disney Aladdin. Šiame žaidime jūs turite pasirūpinti, ir suknelė princesę. Dėl to, pelės dūrio save kiekvieną lempų, kurios yra abiejose ekrano pusėse. Kiekviename iš lempos į lempos džinas, garsėja mėlyna genijus, taip kvailai ir įdomus, kad duos jums įvairių variantų, kostiumai, makiažas ir papuošalų turite prie ...

Jasmine Ruošiasi Aladin ŽAISTI ►

Jasmine ruošiasi aladin

4
4 iš 10 - 4802 balsai
Sužaista
47726
kartus

Princesė Aladdin \"kristi meile.Džinas turi gražių drabužių, avalynės, juvelyriniai dirbiniai ir šukuosena daug, bet jis nežino, kad drabužiai būtų geriausia drabužiai princesė. Padėkite princesė pasirinkti geriausią drabužius, šukuosena, batai ir priedai jos dienos su savo \"Aladdin.