Online Žaidimai

Erzinti Disney Princesė

Žaidimas princesės

Erzinti disney princesė

Erzinti Disney Princesė Įvertinimas: 6/10

Erzinti disney princesė žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šiame žaidime jūs turite padaryti tai juokinga erzinti Disney princesė. Dėl to, galite paspausti į intarpas pelės kurį galite pastumti jį.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 18738 kartus internete. Klasifikacija 940 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 974 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 18738 kartus
Erzinti Disney Princesė

Moteriška animacinių filmų personažus, Disney filmų, pasakų,

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Erzinti Disney Princesė naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Princesės flash žaidimas vadinamas Erzinti Disney Princesė. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Erzinti Disney Princesė ir ji yra susijusi su Princesės. Mūsų naujas žaidimas Erzinti Disney Princesė yra vienas iš geriausių Princesės žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Erzinti Disney Princesė, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Erzinti Disney Princesė
GRĮŽTI

Princesės dauguma baigta žaidimai

Padažu Pelenė ŽAISTI ►

Padažu pelenė

5
5 iš 10 - 2170 balsai
Sužaista
60894
kartus

Šiame žaidime jūs turite suknelė Pelenė už karališkosios kamuolys. Norėdami tai padaryti, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite pele ant suknelę, pirštines, plaukų ir kitų priedų, kuriuos norite priimti Pelenė. Šis populiarus \"Disney princesė turi savo suknelės ir aksesuarai keliais skirtingų spalvų sujungti juos visus. Jūs galite įdėti kai Siamo mėlyna, geltona, raudona, žalia, mėlyna i ...

Suknelė Vieną Arabijos Princesė ŽAISTI ►

Suknelė vieną arabijos princesė

6
6 iš 10 - 2778 balsai
Sužaista
57235
kartus

Sukurti Arabijos princesės suknelę. Garsus žvaigždučių filmas Walt Disney Aladdin. Šiame žaidime jūs turite pasirūpinti, ir suknelė princesę. Dėl to, pelės dūrio save kiekvieną lempų, kurios yra abiejose ekrano pusėse. Kiekviename iš lempos į lempos džinas, garsėja mėlyna genijus, taip kvailai ir įdomus, kad duos jums įvairių variantų, kostiumai, makiažas ir papuošalų turite prie ...

Jasmine Ruošiasi Aladin ŽAISTI ►

Jasmine ruošiasi aladin

4
4 iš 10 - 4802 balsai
Sužaista
47726
kartus

Princesė Aladdin \"kristi meile.Džinas turi gražių drabužių, avalynės, juvelyriniai dirbiniai ir šukuosena daug, bet jis nežino, kad drabužiai būtų geriausia drabužiai princesė. Padėkite princesė pasirinkti geriausią drabužius, šukuosena, batai ir priedai jos dienos su savo \"Aladdin.