Online Žaidimai

Vertybes, Kurios į Jūros Dugną

Žaidimas nuotykių

Vertybes, kurios į jūros dugną

Vertybes, Kurios į Jūros Dugną Įvertinimas: 10/10

Vertybes, kurios į jūros dugną žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šiame nemokamai internete žaidimas, jūs turėsite atrasti visus tris maršrutus į Kaluha trikampis rasti kuo daugiau vertybių, kaip įmanoma! Sklecić savo povandeninis laivas, siekiant pasiekti didesnį gylį! Pavyzdžiui, daugiau apkala Lygu didesnį atsparumą spaudimui! Delfinai, kad jums rasti kartais duoti jums patarimų. Būkite atsargūs ryklių. Naudokite rodyklių klavišus naršyti laivą ir tarpo klavišą, kad lašas povandeninis laivas. Kai povandeninis laivas nukrito, rasti lobį ir paspauskite klavišą, kad patraukti jį.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 5383 kartus internete. Klasifikacija 3592 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 10.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Įvertinimas grindžiamas 2 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 5383 kartus
Vertybes, Kurios į Jūros Dugną

Kai esate po vandeniu, jūs turite būti atsargūs, keletas dalykų, kad išgyventų. Visų pirma, išvengti ryklių. Tačiau trys matuokliai, kurie bus rodomi taip pat yra labai svarbus. Vienas pasakys deguonį viduje povandeninis laivas, kurį bus galima išspręsti tiesiog laipioti į paviršių. Kitas pasakys spaudimą, kad povandeninis laivas yra įdėti per, o tai reiškia, kad jūs tiesiog turite išvengti nueita pernelyg toli žemiau paviršiaus. Galiausiai, jūs turite sugrįžti į laivą prieš baterija senka.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Vertybes, Kurios į Jūros Dugną naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Nuotykių flash žaidimas vadinamas Vertybes, Kurios į Jūros Dugną. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Vertybes, Kurios į Jūros Dugną ir ji yra susijusi su Nuotykių. Mūsų naujas žaidimas Vertybes, Kurios į Jūros Dugną yra vienas iš geriausių Nuotykių žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Vertybes, Kurios į Jūros Dugną, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Vertybes, Kurios į Jūros Dugną
GRĮŽTI

Nuotykių dauguma baigta žaidimai

Turtix ŽAISTI ►

Turtix

6
6 iš 10 - 13398 balsai
Sužaista
77025
kartus

Turtix nežinojo, kas nutiks, kai jis bandė liejimo galinga rašybą be priežiūros jo mokytojas. Kai jis prarado kontrolę magija ir sunaikinti yra amuletus, kurie vykdė taikos ir harmonijos, jo pasaulis, jis manė blogiausio įvyko. Tada jis sužinojo, kad tamsiai pajėgos įsiveržė į penkių salų ir pavogei visas jaunuolio vėžliai iš mokyklos magii! Nusprendusios nustatyti dalykų teise, drąsų ir pagirtinos Turtix ...

Bowja kad Ninja 2 ŽAISTI ►

Bowja kad ninja 2

6
6 iš 10 - 10888 balsai
Sužaista
64449
kartus

Bowja kad Ninja is back! Šį kartą jis dėl misijos pasinaudoti blogis planus abura (dar žinomas kaip BIGMAN). Naudokite pelę spausti ant daiktų ir vietų ekrane pažangą žaidimą. Kai kursorius yra baltos rodyklės piktogramą, tada jūs galite daryti judesį. Kai kursorius yra verpimui raudoną rodyklę, tada turite palaukti. Kai kursorius yra vertus piktograma tada galite spustelėti ant objekto ar vietovės esate rodo.

Ramayana ŽAISTI ►

Ramayana

6
6 iš 10 - 4460 balsai
Sužaista
42717
kartus

Šis žaidimas yra grindžiamas Epas Ramayana, kurioje karaliaus Rama bando pareikšti savo žmoną atgal, kaip ji pavogei jos brolis Ravana. Rėmas turi surinkti tris ashtras (ginklų) žudyti Ravana ir gauti jo žmonos Sita atgal. Instrukcijos: naudokite rodyklių klavišus perkelkite, kad Starpdevējs šokinėti ir kontrolės pagrindiniai šaudyti.