Online Žaidimai

Vampyras

Žaidimas nuotykių

Vampyras

Vampyras Įvertinimas: 8/10

Vampyras žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Jūs esate vampyras, kuris turi minta žmogaus krauju. Vampyrai turi galių, kurios turėtų būti naudojamos žmonės ne gauti sugauti ir gerti jų kraują asortimentą. Jūs galite skristi kaip šikšnosparnis iš vienos vietos į kitą arba naudoti proto galias. Jūs turite Gudriai kryžius ir česnakus, kad jums skauda.Įdomus nuotykių gyvenimą, kaip vampyras.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 5405 kartus internete. Klasifikacija 3576 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 8.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Įvertinimas grindžiamas 10 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 5405 kartus
Vampyras

Vampyras žaidimas, kur jūs turite išmokti būti viena iš jų. Jūs turite visas magija įgaliojimus ir turi išmokti naudotis jiems valgyti žmogaus. Streikai moterų miego gerti jų kraują. Turite vengti dalykų, kad skauda jums, kaip kryžių ir česnakų. Žaiskite kaip šioje įdomus nuotykius vampyras visoms amžiaus grupėms.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Vampyras naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Nuotykių flash žaidimas vadinamas Vampyras. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Vampyras ir ji yra susijusi su Nuotykių. Mūsų naujas žaidimas Vampyras yra vienas iš geriausių Nuotykių žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Vampyras, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Vampyras
GRĮŽTI

Nuotykių dauguma baigta žaidimai

Turtix ŽAISTI ►

Turtix

6
6 iš 10 - 13398 balsai
Sužaista
77025
kartus

Turtix nežinojo, kas nutiks, kai jis bandė liejimo galinga rašybą be priežiūros jo mokytojas. Kai jis prarado kontrolę magija ir sunaikinti yra amuletus, kurie vykdė taikos ir harmonijos, jo pasaulis, jis manė blogiausio įvyko. Tada jis sužinojo, kad tamsiai pajėgos įsiveržė į penkių salų ir pavogei visas jaunuolio vėžliai iš mokyklos magii! Nusprendusios nustatyti dalykų teise, drąsų ir pagirtinos Turtix ...

Bowja kad Ninja 2 ŽAISTI ►

Bowja kad ninja 2

6
6 iš 10 - 10888 balsai
Sužaista
64449
kartus

Bowja kad Ninja is back! Šį kartą jis dėl misijos pasinaudoti blogis planus abura (dar žinomas kaip BIGMAN). Naudokite pelę spausti ant daiktų ir vietų ekrane pažangą žaidimą. Kai kursorius yra baltos rodyklės piktogramą, tada jūs galite daryti judesį. Kai kursorius yra verpimui raudoną rodyklę, tada turite palaukti. Kai kursorius yra vertus piktograma tada galite spustelėti ant objekto ar vietovės esate rodo.

Ramayana ŽAISTI ►

Ramayana

6
6 iš 10 - 4460 balsai
Sužaista
42717
kartus

Šis žaidimas yra grindžiamas Epas Ramayana, kurioje karaliaus Rama bando pareikšti savo žmoną atgal, kaip ji pavogei jos brolis Ravana. Rėmas turi surinkti tris ashtras (ginklų) žudyti Ravana ir gauti jo žmonos Sita atgal. Instrukcijos: naudokite rodyklių klavišus perkelkite, kad Starpdevējs šokinėti ir kontrolės pagrindiniai šaudyti.