Online Žaidimai

Vagystė kaip vagis

Žaidimas nuotykių

Vagystė kaip vagis

Vagystė kaip vagis Įvertinimas: 8/10

Vagystė kaip vagis žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Turi merginą, kurie nori brangių dalykų. Ją vesti turite pirkti papuošalai, automobilius ir brangūs daiktai. Reikia pinigų mes neturime, todėl jūs turite pavogti gauti pinigus. Jūs turite pavogti visame mieste. Prisijunkite namus ir rinkti pinigus į gatvę. Jūs turite Gudriai policijos, kuri stebi miesto saugumą. Pabėgti policijos automobilį į kitą skyrių ir toliau vagia. Kiekvienoje ekrane pirkti ką jūsų draugė prašo jums ją vesti į žaidimo pabaigos.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 5204 kartus internete. Klasifikacija 3570 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 8.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Įvertinimas grindžiamas 8 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 5204 kartus
Vagystė kaip vagis

Jūs turite būti verslo pavogti vagis viso miesto. Namai yra uždarytos, bet Jūs galite atidaryti duris atlikti vertybių viduje. Vaikščioti gatvėmis ieško pinigų ir papuošalai gauti. Policijos pareigūnai patruliuos gatvėse ieško vagių. Jūs turite būti greitas ir tylus, kad vaistai ne gauti sugauti. Kai jūs iškovotas kaimynystę, imtis savo automobilį eiti į kitą plotą. Kiekvieno ekrano prieigos prie prekybos srityje eiti gauti dalykų, kad jūsų draugė nori turėti, pavyzdžiui, prabangūs automobiliai ir papuošalai pabaigos.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Vagystė kaip vagis naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Nuotykių flash žaidimas vadinamas Vagystė kaip vagis. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Vagystė kaip vagis ir ji yra susijusi su Nuotykių. Mūsų naujas žaidimas Vagystė kaip vagis yra vienas iš geriausių Nuotykių žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Vagystė kaip vagis, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Vagystė kaip vagis
GRĮŽTI

Nuotykių dauguma baigta žaidimai

Turtix ŽAISTI ►

Turtix

6
6 iš 10 - 13398 balsai
Sužaista
77026
kartus

Turtix nežinojo, kas nutiks, kai jis bandė liejimo galinga rašybą be priežiūros jo mokytojas. Kai jis prarado kontrolę magija ir sunaikinti yra amuletus, kurie vykdė taikos ir harmonijos, jo pasaulis, jis manė blogiausio įvyko. Tada jis sužinojo, kad tamsiai pajėgos įsiveržė į penkių salų ir pavogei visas jaunuolio vėžliai iš mokyklos magii! Nusprendusios nustatyti dalykų teise, drąsų ir pagirtinos Turtix ...

Bowja kad Ninja 2 ŽAISTI ►

Bowja kad ninja 2

6
6 iš 10 - 10888 balsai
Sužaista
64452
kartus

Bowja kad Ninja is back! Šį kartą jis dėl misijos pasinaudoti blogis planus abura (dar žinomas kaip BIGMAN). Naudokite pelę spausti ant daiktų ir vietų ekrane pažangą žaidimą. Kai kursorius yra baltos rodyklės piktogramą, tada jūs galite daryti judesį. Kai kursorius yra verpimui raudoną rodyklę, tada turite palaukti. Kai kursorius yra vertus piktograma tada galite spustelėti ant objekto ar vietovės esate rodo.

Ramayana ŽAISTI ►

Ramayana

6
6 iš 10 - 4460 balsai
Sužaista
42718
kartus

Šis žaidimas yra grindžiamas Epas Ramayana, kurioje karaliaus Rama bando pareikšti savo žmoną atgal, kaip ji pavogei jos brolis Ravana. Rėmas turi surinkti tris ashtras (ginklų) žudyti Ravana ir gauti jo žmonos Sita atgal. Instrukcijos: naudokite rodyklių klavišus perkelkite, kad Starpdevējs šokinėti ir kontrolės pagrindiniai šaudyti.