Online Žaidimai

Ugniagesių

Žaidimas nuotykių

Ugniagesių

Ugniagesių Įvertinimas: 7/10

Ugniagesių žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Žaidimas, kuriame ugniagesiai turi gesinti gaisrą. Ten buvo ugnis, ir jūs turite eiti su žarna gesinant gaisrą. Liepsnos viduje namų, pastatų ir gatvių. Turite kontroliuoti vandens spaudimą ir kryptį, kad pasiektų visus gaisrus ir gesinti gaisrus. Spustelėkite pelę kontroliuoti vandens čiurkšle iš žarnos kryptį. Išjunkite visas gaisrų prieš laikas skaičiuojamas ne laimėti.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 4950 kartus internete. Klasifikacija 3608 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 7.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Įvertinimas grindžiamas 34 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 4950 kartus
Ugniagesių

Ugniagesių atvyksta į gaisro vietą, deginimas pastatus ir turi išgelbėti visus. Šiame žaidime jūs esate vienas iš tų gaisrininkams profesionalams, kuriems reikia nutraukti kiekviena iš protrūkių, kur liepsnos arba iš dūmų. Nukreipkite žarną ir paspauskite vandens srovės teisinga kryptimi ir reikiamu kampu taip, kad vanduo pasiekia kiekvieną iš punktų. Kartais jūs turite padaryti jį per langus sudrėkinti baldų viduje.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Ugniagesių naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Nuotykių flash žaidimas vadinamas Ugniagesių. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Ugniagesių ir ji yra susijusi su Nuotykių. Mūsų naujas žaidimas Ugniagesių yra vienas iš geriausių Nuotykių žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Ugniagesių, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Ugniagesių
GRĮŽTI

Nuotykių dauguma baigta žaidimai

Turtix ŽAISTI ►

Turtix

6
6 iš 10 - 13398 balsai
Sužaista
77026
kartus

Turtix nežinojo, kas nutiks, kai jis bandė liejimo galinga rašybą be priežiūros jo mokytojas. Kai jis prarado kontrolę magija ir sunaikinti yra amuletus, kurie vykdė taikos ir harmonijos, jo pasaulis, jis manė blogiausio įvyko. Tada jis sužinojo, kad tamsiai pajėgos įsiveržė į penkių salų ir pavogei visas jaunuolio vėžliai iš mokyklos magii! Nusprendusios nustatyti dalykų teise, drąsų ir pagirtinos Turtix ...

Bowja kad Ninja 2 ŽAISTI ►

Bowja kad ninja 2

6
6 iš 10 - 10888 balsai
Sužaista
64452
kartus

Bowja kad Ninja is back! Šį kartą jis dėl misijos pasinaudoti blogis planus abura (dar žinomas kaip BIGMAN). Naudokite pelę spausti ant daiktų ir vietų ekrane pažangą žaidimą. Kai kursorius yra baltos rodyklės piktogramą, tada jūs galite daryti judesį. Kai kursorius yra verpimui raudoną rodyklę, tada turite palaukti. Kai kursorius yra vertus piktograma tada galite spustelėti ant objekto ar vietovės esate rodo.

Ramayana ŽAISTI ►

Ramayana

6
6 iš 10 - 4460 balsai
Sužaista
42718
kartus

Šis žaidimas yra grindžiamas Epas Ramayana, kurioje karaliaus Rama bando pareikšti savo žmoną atgal, kaip ji pavogei jos brolis Ravana. Rėmas turi surinkti tris ashtras (ginklų) žudyti Ravana ir gauti jo žmonos Sita atgal. Instrukcijos: naudokite rodyklių klavišus perkelkite, kad Starpdevējs šokinėti ir kontrolės pagrindiniai šaudyti.