Online Žaidimai

Super Nuotykių apie Žirafa

Žaidimas nuotykių

Super nuotykių apie Žirafa

Super Nuotykių apie Žirafa Įvertinimas: 7/10

Super nuotykių apie Žirafa žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šis žaidimas yra žavingas nemokamų žaidimų maišymo platformos žaidimai su RPG žaidimų, kad paliktume visiškai įdomus Šiame nuotykių žaidime. Turės judėti požymį lygiais kovoti su monstras ir naudoti savo įgūdžius, kad galėtų iš anksto. Kontrolė WASD ir kursoriaus klavišus, ir jums bus perkelti ir naudoti savo įgūdžius, atitinkamai. Nepraleisk šį žaidimą, kad jums patinka ir praleisti smagų laiką žaidžiant.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 8685 kartus internete. Klasifikacija 2466 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 7.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Įvertinimas grindžiamas 224 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 8685 kartus
Super Nuotykių apie Žirafa

Be platformos žaidimai yra iš esmės šokinėti iš platformos į platformą, skatinančios lygyje, tačiau šis žaidimas yra įtrauktas RPG elementus, pavyzdžiui, įgūdžių, suvartojančias, įvairių ginklų ir su jais bendradarbiaujančių keliautojams.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Super Nuotykių apie Žirafa naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Nuotykių flash žaidimas vadinamas Super Nuotykių apie Žirafa. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Super Nuotykių apie Žirafa ir ji yra susijusi su Nuotykių. Mūsų naujas žaidimas Super Nuotykių apie Žirafa yra vienas iš geriausių Nuotykių žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Super Nuotykių apie Žirafa, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Super Nuotykių apie Žirafa
GRĮŽTI

Nuotykių dauguma baigta žaidimai

Turtix ŽAISTI ►

Turtix

6
6 iš 10 - 13398 balsai
Sužaista
77026
kartus

Turtix nežinojo, kas nutiks, kai jis bandė liejimo galinga rašybą be priežiūros jo mokytojas. Kai jis prarado kontrolę magija ir sunaikinti yra amuletus, kurie vykdė taikos ir harmonijos, jo pasaulis, jis manė blogiausio įvyko. Tada jis sužinojo, kad tamsiai pajėgos įsiveržė į penkių salų ir pavogei visas jaunuolio vėžliai iš mokyklos magii! Nusprendusios nustatyti dalykų teise, drąsų ir pagirtinos Turtix ...

Bowja kad Ninja 2 ŽAISTI ►

Bowja kad ninja 2

6
6 iš 10 - 10888 balsai
Sužaista
64452
kartus

Bowja kad Ninja is back! Šį kartą jis dėl misijos pasinaudoti blogis planus abura (dar žinomas kaip BIGMAN). Naudokite pelę spausti ant daiktų ir vietų ekrane pažangą žaidimą. Kai kursorius yra baltos rodyklės piktogramą, tada jūs galite daryti judesį. Kai kursorius yra verpimui raudoną rodyklę, tada turite palaukti. Kai kursorius yra vertus piktograma tada galite spustelėti ant objekto ar vietovės esate rodo.

Ramayana ŽAISTI ►

Ramayana

6
6 iš 10 - 4460 balsai
Sužaista
42718
kartus

Šis žaidimas yra grindžiamas Epas Ramayana, kurioje karaliaus Rama bando pareikšti savo žmoną atgal, kaip ji pavogei jos brolis Ravana. Rėmas turi surinkti tris ashtras (ginklų) žudyti Ravana ir gauti jo žmonos Sita atgal. Instrukcijos: naudokite rodyklių klavišus perkelkite, kad Starpdevējs šokinėti ir kontrolės pagrindiniai šaudyti.