Online Žaidimai

Smalsus Nuotykių

Žaidimas nuotykių

Smalsus nuotykių

Smalsus Nuotykių Įvertinimas: 2/10

Smalsus nuotykių žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Į šį nemokamą žaidimą internete, jūsų tikslas yra rinkti elementus, siekiant toliau tyrinėti savo aplinką. Naudokite kairįjį ir dešinįjį klavišą arba A ir D mygtuką perkelti, ir iki rakto arba W klavišą, norėdami pereiti. Tarpo arba valdymo mygtukas bus jūsų veiksmai mygtuką. Su tuo, jūs galės ką nors padaryti. Išnagrinėti, pasiimti, naudoti ir tt Kiekvieną kartą jums rasti kažką, kad jums bus suteikta galimybė pasinaudoti, ženklas pasirodys, todėl nedvejodami paspauskite tarpo klavišą. Akys matote visame pasaulyje bus išsaugoti savo žaidimą, kai jūs juos perduoti.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 5367 kartus internete. Klasifikacija 3562 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 2.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Įvertinimas grindžiamas 6 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 5367 kartus
Smalsus Nuotykių

Jūs nieko negalime padaryti dar pirmajame kambaryje, todėl galvą į dešinę. Išnagrinėti popieriaus krūva imtis gabalas. Tada eikite atgal į kairę ir išnagrinėti ant stalo rašiklį rašyti pastabą. Grįžti atgal į dešinę, ir išnagrinėti duris praeiti dėmesį per.Apsauga bus ignoruoti tave, bet jis prisimena maitinti jus. Dėl tam tikrų priežasčių, jis suteikia jums actu. Grįžti atgal į pirmą kambarį ir išnagrinėti stiklinė supilkite actą, tada pabėgti, kad būtų išvengta žudomi. Jei stovi priešais sienoje skylę, sprogimas negalės jums. Tada pereiti per ten, kur sienos buvo.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Smalsus Nuotykių naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Nuotykių flash žaidimas vadinamas Smalsus Nuotykių. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Smalsus Nuotykių ir ji yra susijusi su Nuotykių. Mūsų naujas žaidimas Smalsus Nuotykių yra vienas iš geriausių Nuotykių žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Smalsus Nuotykių, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Smalsus Nuotykių
GRĮŽTI

Nuotykių dauguma baigta žaidimai

Turtix ŽAISTI ►

Turtix

6
6 iš 10 - 13398 balsai
Sužaista
77026
kartus

Turtix nežinojo, kas nutiks, kai jis bandė liejimo galinga rašybą be priežiūros jo mokytojas. Kai jis prarado kontrolę magija ir sunaikinti yra amuletus, kurie vykdė taikos ir harmonijos, jo pasaulis, jis manė blogiausio įvyko. Tada jis sužinojo, kad tamsiai pajėgos įsiveržė į penkių salų ir pavogei visas jaunuolio vėžliai iš mokyklos magii! Nusprendusios nustatyti dalykų teise, drąsų ir pagirtinos Turtix ...

Bowja kad Ninja 2 ŽAISTI ►

Bowja kad ninja 2

6
6 iš 10 - 10888 balsai
Sužaista
64452
kartus

Bowja kad Ninja is back! Šį kartą jis dėl misijos pasinaudoti blogis planus abura (dar žinomas kaip BIGMAN). Naudokite pelę spausti ant daiktų ir vietų ekrane pažangą žaidimą. Kai kursorius yra baltos rodyklės piktogramą, tada jūs galite daryti judesį. Kai kursorius yra verpimui raudoną rodyklę, tada turite palaukti. Kai kursorius yra vertus piktograma tada galite spustelėti ant objekto ar vietovės esate rodo.

Ramayana ŽAISTI ►

Ramayana

6
6 iš 10 - 4460 balsai
Sužaista
42718
kartus

Šis žaidimas yra grindžiamas Epas Ramayana, kurioje karaliaus Rama bando pareikšti savo žmoną atgal, kaip ji pavogei jos brolis Ravana. Rėmas turi surinkti tris ashtras (ginklų) žudyti Ravana ir gauti jo žmonos Sita atgal. Instrukcijos: naudokite rodyklių klavišus perkelkite, kad Starpdevējs šokinėti ir kontrolės pagrindiniai šaudyti.