Online Žaidimai

Riteris vs Orkai

Žaidimas nuotykių

Riteris vs orkai

Riteris vs Orkai Įvertinimas: 4/10

Riteris vs orkai žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Kaip drąsus riteris, jums atremti 50 bangos orkai, žmogėdra milžinas ir kiti siaubo iš forto. Laikykite juos išjungti barikadų, arba kovoti su jais tne iki kojų viduje pilies. Statyti pastatus, kad sustiprinti savo poziciją, atrakinti naujos įrangos, arba sukurti palankią karių mokymo galimybių. Aprūpinti save su nuostabus ginklų storio šarvai ir tvirtas skydai. Naudoti 'WASD "judėjimo ir pele tikslas ir pulti.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 13911 kartus internete. Klasifikacija 1364 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 4.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Įvertinimas grindžiamas 776 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 13911 kartus
Riteris vs Orkai

riteris, orkai, žmogėdra milžinas, pilis, kalavijas, viduramžių,

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Riteris vs Orkai naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Nuotykių flash žaidimas vadinamas Riteris vs Orkai. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Riteris vs Orkai ir ji yra susijusi su Nuotykių. Mūsų naujas žaidimas Riteris vs Orkai yra vienas iš geriausių Nuotykių žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Riteris vs Orkai, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Riteris vs Orkai
GRĮŽTI

Nuotykių dauguma baigta žaidimai

Turtix ŽAISTI ►

Turtix

6
6 iš 10 - 13398 balsai
Sužaista
77026
kartus

Turtix nežinojo, kas nutiks, kai jis bandė liejimo galinga rašybą be priežiūros jo mokytojas. Kai jis prarado kontrolę magija ir sunaikinti yra amuletus, kurie vykdė taikos ir harmonijos, jo pasaulis, jis manė blogiausio įvyko. Tada jis sužinojo, kad tamsiai pajėgos įsiveržė į penkių salų ir pavogei visas jaunuolio vėžliai iš mokyklos magii! Nusprendusios nustatyti dalykų teise, drąsų ir pagirtinos Turtix ...

Bowja kad Ninja 2 ŽAISTI ►

Bowja kad ninja 2

6
6 iš 10 - 10888 balsai
Sužaista
64452
kartus

Bowja kad Ninja is back! Šį kartą jis dėl misijos pasinaudoti blogis planus abura (dar žinomas kaip BIGMAN). Naudokite pelę spausti ant daiktų ir vietų ekrane pažangą žaidimą. Kai kursorius yra baltos rodyklės piktogramą, tada jūs galite daryti judesį. Kai kursorius yra verpimui raudoną rodyklę, tada turite palaukti. Kai kursorius yra vertus piktograma tada galite spustelėti ant objekto ar vietovės esate rodo.

Ramayana ŽAISTI ►

Ramayana

6
6 iš 10 - 4460 balsai
Sužaista
42718
kartus

Šis žaidimas yra grindžiamas Epas Ramayana, kurioje karaliaus Rama bando pareikšti savo žmoną atgal, kaip ji pavogei jos brolis Ravana. Rėmas turi surinkti tris ashtras (ginklų) žudyti Ravana ir gauti jo žmonos Sita atgal. Instrukcijos: naudokite rodyklių klavišus perkelkite, kad Starpdevējs šokinėti ir kontrolės pagrindiniai šaudyti.