Online Žaidimai

plaukioja riteris

Žaidimas nuotykių

Plaukioja riteris

Plaukioja riteris Įvertinimas: 8/10

Plaukioja riteris žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Į šį viduramžių žaidimą jums kontroliuoti riteris su įrenginiu, kad jis galėtų skristi, arba bent planą tarp pastatų. Jūs turite surinkti rožes, kad jums pradėti merginos ir pabučiuoti kai kurie iš jų. Tačiau būkite atsargūs su kliūtimis ir rodykles jums mesti priešų.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 5404 kartus internete. Klasifikacija 3661 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 8.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Įvertinimas grindžiamas 4 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 5404 kartus
plaukioja riteris

Tai nuotykių žaidimas yra žaidžiamas plaukioja riteris. Kiekvienas lygis jums įveikti leidžia jums uždirbti aukso, su kuria jūs galite pirkti naujinius už sparnų kalvės. Kai papildymai pagerinti greitį, kiti, kad jūs galite svarstis ir kita pagalba galite manevruoti geriau.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas plaukioja riteris naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Nuotykių flash žaidimas vadinamas plaukioja riteris. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas plaukioja riteris ir ji yra susijusi su Nuotykių. Mūsų naujas žaidimas plaukioja riteris yra vienas iš geriausių Nuotykių žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas plaukioja riteris, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

plaukioja riteris
GRĮŽTI

Nuotykių dauguma baigta žaidimai

Turtix ŽAISTI ►

Turtix

6
6 iš 10 - 13398 balsai
Sužaista
77026
kartus

Turtix nežinojo, kas nutiks, kai jis bandė liejimo galinga rašybą be priežiūros jo mokytojas. Kai jis prarado kontrolę magija ir sunaikinti yra amuletus, kurie vykdė taikos ir harmonijos, jo pasaulis, jis manė blogiausio įvyko. Tada jis sužinojo, kad tamsiai pajėgos įsiveržė į penkių salų ir pavogei visas jaunuolio vėžliai iš mokyklos magii! Nusprendusios nustatyti dalykų teise, drąsų ir pagirtinos Turtix ...

Bowja kad Ninja 2 ŽAISTI ►

Bowja kad ninja 2

6
6 iš 10 - 10888 balsai
Sužaista
64452
kartus

Bowja kad Ninja is back! Šį kartą jis dėl misijos pasinaudoti blogis planus abura (dar žinomas kaip BIGMAN). Naudokite pelę spausti ant daiktų ir vietų ekrane pažangą žaidimą. Kai kursorius yra baltos rodyklės piktogramą, tada jūs galite daryti judesį. Kai kursorius yra verpimui raudoną rodyklę, tada turite palaukti. Kai kursorius yra vertus piktograma tada galite spustelėti ant objekto ar vietovės esate rodo.

Ramayana ŽAISTI ►

Ramayana

6
6 iš 10 - 4460 balsai
Sužaista
42718
kartus

Šis žaidimas yra grindžiamas Epas Ramayana, kurioje karaliaus Rama bando pareikšti savo žmoną atgal, kaip ji pavogei jos brolis Ravana. Rėmas turi surinkti tris ashtras (ginklų) žudyti Ravana ir gauti jo žmonos Sita atgal. Instrukcijos: naudokite rodyklių klavišus perkelkite, kad Starpdevējs šokinėti ir kontrolės pagrindiniai šaudyti.