Online Žaidimai

Piratų Patrankos

Žaidimas nuotykių

Piratų patrankos

Piratų Patrankos Įvertinimas: 6/10

Piratų patrankos žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Į šį nemokamą žaidimą internete, jums bus piratų, kurie turi šaudyti žudyti savo priešų savo laivo ginklus. Valdymas yra paprastas patrankos, jūs turite, su pele, kad būtų siekiama ir šaudyti su kairiojo mygtuko paspaudimu. Jūs turėsite atsižvelgti į stiprumo ir lanko aprašyta kulkos pasiekti tikslą. Pasinerti į piratų nuotykių ir kanjonus tai kainuoja blykstė žaidimąs.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 6896 kartus internete. Klasifikacija 2980 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 26 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 6896 kartus
Piratų Patrankos

Piratai žaidimas, piratų laivus su galingų ginklų žaidimas, jūs turite šaudyti patrankų nuskandinti savo priešų su savo ugnį.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Piratų Patrankos naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Nuotykių flash žaidimas vadinamas Piratų Patrankos. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Piratų Patrankos ir ji yra susijusi su Nuotykių. Mūsų naujas žaidimas Piratų Patrankos yra vienas iš geriausių Nuotykių žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Piratų Patrankos, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Piratų Patrankos
GRĮŽTI

Nuotykių dauguma baigta žaidimai

Turtix ŽAISTI ►

Turtix

6
6 iš 10 - 13398 balsai
Sužaista
77026
kartus

Turtix nežinojo, kas nutiks, kai jis bandė liejimo galinga rašybą be priežiūros jo mokytojas. Kai jis prarado kontrolę magija ir sunaikinti yra amuletus, kurie vykdė taikos ir harmonijos, jo pasaulis, jis manė blogiausio įvyko. Tada jis sužinojo, kad tamsiai pajėgos įsiveržė į penkių salų ir pavogei visas jaunuolio vėžliai iš mokyklos magii! Nusprendusios nustatyti dalykų teise, drąsų ir pagirtinos Turtix ...

Bowja kad Ninja 2 ŽAISTI ►

Bowja kad ninja 2

6
6 iš 10 - 10888 balsai
Sužaista
64452
kartus

Bowja kad Ninja is back! Šį kartą jis dėl misijos pasinaudoti blogis planus abura (dar žinomas kaip BIGMAN). Naudokite pelę spausti ant daiktų ir vietų ekrane pažangą žaidimą. Kai kursorius yra baltos rodyklės piktogramą, tada jūs galite daryti judesį. Kai kursorius yra verpimui raudoną rodyklę, tada turite palaukti. Kai kursorius yra vertus piktograma tada galite spustelėti ant objekto ar vietovės esate rodo.

Ramayana ŽAISTI ►

Ramayana

6
6 iš 10 - 4460 balsai
Sužaista
42718
kartus

Šis žaidimas yra grindžiamas Epas Ramayana, kurioje karaliaus Rama bando pareikšti savo žmoną atgal, kaip ji pavogei jos brolis Ravana. Rėmas turi surinkti tris ashtras (ginklų) žudyti Ravana ir gauti jo žmonos Sita atgal. Instrukcijos: naudokite rodyklių klavišus perkelkite, kad Starpdevējs šokinėti ir kontrolės pagrindiniai šaudyti.