Online Žaidimai

Naršyti Pilį

Žaidimas nuotykių

Naršyti pilį

Naršyti Pilį Įvertinimas: 7/10

Naršyti pilį žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Kažkada seniai, gyveno į Ichbindubistburg miesto Eine lankininkas ir Kleine bombonešis, sesuo ir brolis. Vieną dieną, jie nusprendė išsiruošė ieškoti geriau laimę į tolimus kraštus. Ar turite planą? Žinoma, ne! Ir dabar jūs esate išsiaiškinti, kaip netikėtai toks neplanuotas kelionė gali eiti! Naudokite rodyklių klavišus perkelkite savo charakterį, ir atkreipti dėmesį į samouczków rasite kelyje, nes jūs išmoksite dalykų, pavyzdžiui, dvigubo šuolio, kuris spaudžia šuolio mygtuką šuolis viršuje eiti net daugiau.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 7187 kartus internete. Klasifikacija 2939 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 7.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Įvertinimas grindžiamas 26 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 7187 kartus
Naršyti Pilį

Tai du pasisekė nenaudėliai, kurių vardai yra Eine (mergina) ir Kleine (berniukas), kurie išsiruošė į kelionę, kuri neturi specialiuosius planus istorija. Ir tai atsitiko todėl, kad jie susitiko daug nuotykius savo kelią.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Naršyti Pilį naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Nuotykių flash žaidimas vadinamas Naršyti Pilį. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Naršyti Pilį ir ji yra susijusi su Nuotykių. Mūsų naujas žaidimas Naršyti Pilį yra vienas iš geriausių Nuotykių žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Naršyti Pilį, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Naršyti Pilį
GRĮŽTI

Nuotykių dauguma baigta žaidimai

Turtix ŽAISTI ►

Turtix

6
6 iš 10 - 13398 balsai
Sužaista
77025
kartus

Turtix nežinojo, kas nutiks, kai jis bandė liejimo galinga rašybą be priežiūros jo mokytojas. Kai jis prarado kontrolę magija ir sunaikinti yra amuletus, kurie vykdė taikos ir harmonijos, jo pasaulis, jis manė blogiausio įvyko. Tada jis sužinojo, kad tamsiai pajėgos įsiveržė į penkių salų ir pavogei visas jaunuolio vėžliai iš mokyklos magii! Nusprendusios nustatyti dalykų teise, drąsų ir pagirtinos Turtix ...

Bowja kad Ninja 2 ŽAISTI ►

Bowja kad ninja 2

6
6 iš 10 - 10888 balsai
Sužaista
64449
kartus

Bowja kad Ninja is back! Šį kartą jis dėl misijos pasinaudoti blogis planus abura (dar žinomas kaip BIGMAN). Naudokite pelę spausti ant daiktų ir vietų ekrane pažangą žaidimą. Kai kursorius yra baltos rodyklės piktogramą, tada jūs galite daryti judesį. Kai kursorius yra verpimui raudoną rodyklę, tada turite palaukti. Kai kursorius yra vertus piktograma tada galite spustelėti ant objekto ar vietovės esate rodo.

Ramayana ŽAISTI ►

Ramayana

6
6 iš 10 - 4460 balsai
Sužaista
42717
kartus

Šis žaidimas yra grindžiamas Epas Ramayana, kurioje karaliaus Rama bando pareikšti savo žmoną atgal, kaip ji pavogei jos brolis Ravana. Rėmas turi surinkti tris ashtras (ginklų) žudyti Ravana ir gauti jo žmonos Sita atgal. Instrukcijos: naudokite rodyklių klavišus perkelkite, kad Starpdevējs šokinėti ir kontrolės pagrindiniai šaudyti.