Online Žaidimai

Lankininkas

Žaidimas nuotykių

Lankininkas

Lankininkas Įvertinimas: 7/10

Lankininkas žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Jūs esate karys lankininkas, kuris turi apsaugoti pilį nuo priešistorinių vyrų, kurie puls jus. Rodykles, objektas arba šaunamieji ginklai, šaudyti su jais, juos nutraukti. Priklausomybę ir įdomus kovoti ir veiksmų nuotykius. Jau Robinas Hudas, kuris kovoja prieš priešų. Žaidimų Valdikliai: Naudokite pelę, kad būtų siekiama ir spustelėkite, jei norite mesti arba šaudyti.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 7289 kartus internete. Klasifikacija 2895 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 7.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Įvertinimas grindžiamas 20 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 7289 kartus
Lankininkas

Jūs esate drąsus karys, šarvuotas 3 tipo ginklų. Išmestas daiktas, sunki kontrolė, didelės žalos ir naudoja energiją, uždrausti mesti. Pradėti rodyklę, įprastu valdikliu tol, Žemas pažeidimų. Naudokite greitai perkrauti. Ginklai, lengvas valdymas, vidutinės žalos. Naudokite ilgas perkrauti.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Lankininkas naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Nuotykių flash žaidimas vadinamas Lankininkas. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Lankininkas ir ji yra susijusi su Nuotykių. Mūsų naujas žaidimas Lankininkas yra vienas iš geriausių Nuotykių žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Lankininkas, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Lankininkas
GRĮŽTI

Nuotykių dauguma baigta žaidimai

Turtix ŽAISTI ►

Turtix

6
6 iš 10 - 13398 balsai
Sužaista
77144
kartus

Turtix nežinojo, kas nutiks, kai jis bandė liejimo galinga rašybą be priežiūros jo mokytojas. Kai jis prarado kontrolę magija ir sunaikinti yra amuletus, kurie vykdė taikos ir harmonijos, jo pasaulis, jis manė blogiausio įvyko. Tada jis sužinojo, kad tamsiai pajėgos įsiveržė į penkių salų ir pavogei visas jaunuolio vėžliai iš mokyklos magii! Nusprendusios nustatyti dalykų teise, drąsų ir pagirtinos Turtix ...

Bowja kad Ninja 2 ŽAISTI ►

Bowja kad ninja 2

6
6 iš 10 - 10888 balsai
Sužaista
64568
kartus

Bowja kad Ninja is back! Šį kartą jis dėl misijos pasinaudoti blogis planus abura (dar žinomas kaip BIGMAN). Naudokite pelę spausti ant daiktų ir vietų ekrane pažangą žaidimą. Kai kursorius yra baltos rodyklės piktogramą, tada jūs galite daryti judesį. Kai kursorius yra verpimui raudoną rodyklę, tada turite palaukti. Kai kursorius yra vertus piktograma tada galite spustelėti ant objekto ar vietovės esate rodo.

Ramayana ŽAISTI ►

Ramayana

6
6 iš 10 - 4460 balsai
Sužaista
42819
kartus

Šis žaidimas yra grindžiamas Epas Ramayana, kurioje karaliaus Rama bando pareikšti savo žmoną atgal, kaip ji pavogei jos brolis Ravana. Rėmas turi surinkti tris ashtras (ginklų) žudyti Ravana ir gauti jo žmonos Sita atgal. Instrukcijos: naudokite rodyklių klavišus perkelkite, kad Starpdevējs šokinėti ir kontrolės pagrindiniai šaudyti.