Online Žaidimai

Lankininkas iš karalystės

Žaidimas nuotykių

Lankininkas iš karalystės

Lankininkas iš karalystės Įvertinimas: 7/10

Lankininkas iš karalystės žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Princesė buvo pagrobtas didysis slibinas, o lankininkas turi nugalėti priešų išgelbėti. Norėdami perkelti simbolį, kurį galite naudoti rodyklių klavišus arba WASD klavišus. Su kompiuterio pele turėtumėte siekti savo priešininkus įveikti juos visus su savo rodyklėmis.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 5755 kartus internete. Klasifikacija 3628 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 7.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Įvertinimas grindžiamas 12 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 5755 kartus
Lankininkas iš karalystės

Į šį viduramžių žaidimą nuotykių s ir RPG žaidimus su mišrių platformų ir šaudymo. Charakteris jums kontroliuoti yra lankininkas ir per savo nuotykius rasite daiktų ir ginklų, kad jūsų charakteris gali naudoti. Kiekvieną kartą, kai jūs gaunate naują elementą, nepamirškite suteikti jai.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Lankininkas iš karalystės naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Nuotykių flash žaidimas vadinamas Lankininkas iš karalystės. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Lankininkas iš karalystės ir ji yra susijusi su Nuotykių. Mūsų naujas žaidimas Lankininkas iš karalystės yra vienas iš geriausių Nuotykių žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Lankininkas iš karalystės, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Lankininkas iš karalystės
GRĮŽTI

Nuotykių dauguma baigta žaidimai

Turtix ŽAISTI ►

Turtix

6
6 iš 10 - 13398 balsai
Sužaista
77026
kartus

Turtix nežinojo, kas nutiks, kai jis bandė liejimo galinga rašybą be priežiūros jo mokytojas. Kai jis prarado kontrolę magija ir sunaikinti yra amuletus, kurie vykdė taikos ir harmonijos, jo pasaulis, jis manė blogiausio įvyko. Tada jis sužinojo, kad tamsiai pajėgos įsiveržė į penkių salų ir pavogei visas jaunuolio vėžliai iš mokyklos magii! Nusprendusios nustatyti dalykų teise, drąsų ir pagirtinos Turtix ...

Bowja kad Ninja 2 ŽAISTI ►

Bowja kad ninja 2

6
6 iš 10 - 10888 balsai
Sužaista
64452
kartus

Bowja kad Ninja is back! Šį kartą jis dėl misijos pasinaudoti blogis planus abura (dar žinomas kaip BIGMAN). Naudokite pelę spausti ant daiktų ir vietų ekrane pažangą žaidimą. Kai kursorius yra baltos rodyklės piktogramą, tada jūs galite daryti judesį. Kai kursorius yra verpimui raudoną rodyklę, tada turite palaukti. Kai kursorius yra vertus piktograma tada galite spustelėti ant objekto ar vietovės esate rodo.

Ramayana ŽAISTI ►

Ramayana

6
6 iš 10 - 4460 balsai
Sužaista
42718
kartus

Šis žaidimas yra grindžiamas Epas Ramayana, kurioje karaliaus Rama bando pareikšti savo žmoną atgal, kaip ji pavogei jos brolis Ravana. Rėmas turi surinkti tris ashtras (ginklų) žudyti Ravana ir gauti jo žmonos Sita atgal. Instrukcijos: naudokite rodyklių klavišus perkelkite, kad Starpdevējs šokinėti ir kontrolės pagrindiniai šaudyti.