Online Žaidimai

labirintas Durų

Žaidimas nuotykių

Labirintas durų

Labirintas Durų Įvertinimas: 10/10

Labirintas durų žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Atidarykite pilies duris vaikščioti keliu, kuris veda jus į princesės. Jūs turite eiti atverti duris rinkti objektus, kurie leidžia jums įveikti kliūtis kelyje. Nužudyk monstras su pinigų ar daiktų, kurie eiti rinkti kelyje pasiekti toliausiai. Princas išgelbėti princesę.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 5607 kartus internete. Klasifikacija 3654 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 10.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Įvertinimas grindžiamas 2 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 5607 kartus
labirintas Durų

Žaidimas, kur jūs turite pustyti skirtingus vartus kiekvieno iš ekranų. Jūs turite įveikti skirtingus lygius. Kiekvienoje iš ekranų rasite monstras, kad jūs turite arba nužudyti ar elementus, kad jūs galite pasiimti. Objektai jums rasti ekrane yra naudinga tiems, kurie žudo monstrus ar pirkti į kitą lygį žingsnį.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas labirintas Durų naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Nuotykių flash žaidimas vadinamas labirintas Durų. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas labirintas Durų ir ji yra susijusi su Nuotykių. Mūsų naujas žaidimas labirintas Durų yra vienas iš geriausių Nuotykių žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas labirintas Durų, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

labirintas Durų
GRĮŽTI

Nuotykių dauguma baigta žaidimai

Turtix ŽAISTI ►

Turtix

6
6 iš 10 - 13398 balsai
Sužaista
77026
kartus

Turtix nežinojo, kas nutiks, kai jis bandė liejimo galinga rašybą be priežiūros jo mokytojas. Kai jis prarado kontrolę magija ir sunaikinti yra amuletus, kurie vykdė taikos ir harmonijos, jo pasaulis, jis manė blogiausio įvyko. Tada jis sužinojo, kad tamsiai pajėgos įsiveržė į penkių salų ir pavogei visas jaunuolio vėžliai iš mokyklos magii! Nusprendusios nustatyti dalykų teise, drąsų ir pagirtinos Turtix ...

Bowja kad Ninja 2 ŽAISTI ►

Bowja kad ninja 2

6
6 iš 10 - 10888 balsai
Sužaista
64452
kartus

Bowja kad Ninja is back! Šį kartą jis dėl misijos pasinaudoti blogis planus abura (dar žinomas kaip BIGMAN). Naudokite pelę spausti ant daiktų ir vietų ekrane pažangą žaidimą. Kai kursorius yra baltos rodyklės piktogramą, tada jūs galite daryti judesį. Kai kursorius yra verpimui raudoną rodyklę, tada turite palaukti. Kai kursorius yra vertus piktograma tada galite spustelėti ant objekto ar vietovės esate rodo.

Ramayana ŽAISTI ►

Ramayana

6
6 iš 10 - 4460 balsai
Sužaista
42718
kartus

Šis žaidimas yra grindžiamas Epas Ramayana, kurioje karaliaus Rama bando pareikšti savo žmoną atgal, kaip ji pavogei jos brolis Ravana. Rėmas turi surinkti tris ashtras (ginklų) žudyti Ravana ir gauti jo žmonos Sita atgal. Instrukcijos: naudokite rodyklių klavišus perkelkite, kad Starpdevējs šokinėti ir kontrolės pagrindiniai šaudyti.