Online Žaidimai

Išsisukinėjimas Gaudyklės

Žaidimas nuotykių

Išsisukinėjimas gaudyklės

Išsisukinėjimas Gaudyklės Įvertinimas: 3/10

Išsisukinėjimas gaudyklės žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šioje įdomus ir priklausomybę blykstė žaidimas esate Ninja mokinys, kuris turi keliauti labirintą rinkti visos žvaigždės, tuo pačiu išvengiant spąstų, kad jums atsiras. Rinkti žvaigždes, o dodging ietis, maces ir šokinėti per duobes. Kai jūs gaunate iki taško, jūs galite ir toliau be pagrindo draudimo, jei jums mirti. Ir nepamirškite, jūsų Meistras Ninja išlaiko žiūrėti per jus. Žaidimą: Naudokite tarpo klavišą, norėdami pereiti žvaigždė nuo žvaigždės, ir praleisti.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 6630 kartus internete. Klasifikacija 3192 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 3.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Įvertinimas grindžiamas 4 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 6630 kartus
Išsisukinėjimas Gaudyklės

Įgūdžių žaidimas, kur jūs turite paleisti labirintas bandymų didesnė kaip, kad jūs taip pat šokinėti, išsisukinėjimas dygliuotą maces ar ietis. Kiekvienas ekranas yra sunkiau nei praėjusiais, tačiau žaidimas yra labai paprasta žaisti ir visoms auditorijoms.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Išsisukinėjimas Gaudyklės naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Nuotykių flash žaidimas vadinamas Išsisukinėjimas Gaudyklės. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Išsisukinėjimas Gaudyklės ir ji yra susijusi su Nuotykių. Mūsų naujas žaidimas Išsisukinėjimas Gaudyklės yra vienas iš geriausių Nuotykių žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Išsisukinėjimas Gaudyklės, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Išsisukinėjimas Gaudyklės
GRĮŽTI

Nuotykių dauguma baigta žaidimai

Turtix ŽAISTI ►

Turtix

6
6 iš 10 - 13398 balsai
Sužaista
77144
kartus

Turtix nežinojo, kas nutiks, kai jis bandė liejimo galinga rašybą be priežiūros jo mokytojas. Kai jis prarado kontrolę magija ir sunaikinti yra amuletus, kurie vykdė taikos ir harmonijos, jo pasaulis, jis manė blogiausio įvyko. Tada jis sužinojo, kad tamsiai pajėgos įsiveržė į penkių salų ir pavogei visas jaunuolio vėžliai iš mokyklos magii! Nusprendusios nustatyti dalykų teise, drąsų ir pagirtinos Turtix ...

Bowja kad Ninja 2 ŽAISTI ►

Bowja kad ninja 2

6
6 iš 10 - 10888 balsai
Sužaista
64568
kartus

Bowja kad Ninja is back! Šį kartą jis dėl misijos pasinaudoti blogis planus abura (dar žinomas kaip BIGMAN). Naudokite pelę spausti ant daiktų ir vietų ekrane pažangą žaidimą. Kai kursorius yra baltos rodyklės piktogramą, tada jūs galite daryti judesį. Kai kursorius yra verpimui raudoną rodyklę, tada turite palaukti. Kai kursorius yra vertus piktograma tada galite spustelėti ant objekto ar vietovės esate rodo.

Ramayana ŽAISTI ►

Ramayana

6
6 iš 10 - 4460 balsai
Sužaista
42819
kartus

Šis žaidimas yra grindžiamas Epas Ramayana, kurioje karaliaus Rama bando pareikšti savo žmoną atgal, kaip ji pavogei jos brolis Ravana. Rėmas turi surinkti tris ashtras (ginklų) žudyti Ravana ir gauti jo žmonos Sita atgal. Instrukcijos: naudokite rodyklių klavišus perkelkite, kad Starpdevējs šokinėti ir kontrolės pagrindiniai šaudyti.