Online Žaidimai

Iškirpti į kartuves virvę

Žaidimas nuotykių

Iškirpti į kartuves virvę

Iškirpti į kartuves virvę Įvertinimas: 5/10

Iškirpti į kartuves virvę žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Įrodyti savo tikslą su laivapriekio, kaip jūs turite sumažinti į kartuves, kur yra jūsų draugai su kulka su rodykle neįžeidžiant juos virvę. Jūs turite siekti lanką ir šaudyti rodyklę krypties ir jėga, reikalinga sumažinti virvę jų laikymo. Jūs turite būti atsargūs, ne pakenkti jūsų draugus su rodyklėmis, trijų smūgių jie miršta. Galite naudoti savo ginklą nužudyti budelius, kurie žiūri kartuvėse. Turite ribotą laiką kiekvienam ekrane. Išlaisvinti savo draugų ir parodyti savo tikslą su lankas ir strėlės.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 6297 kartus internete. Klasifikacija 3528 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 32 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 6297 kartus
Iškirpti į kartuves virvę

Žaidimas įgūdžių ir tikslumo, kuriame jūs naudoti lanką. Jūs turite siekti tiksliai ir apskaičiuoti kryptį ir jėgą, būtiną gerovę. Jūs turite sumažinti virvę, kad kabo kur yra jūsų draugai. Galite naudoti ginklą nužudyti budelius, turintys savo įkalintus draugus. Nupjaukite virvės prieš dūsta, jūs turite ribotą laiką perduoti kiekvieną ekraną. Jūs turite išlaisvinti savo draugus, kol jie nuskęsti. Yraterminas praeiti kiekvienas lygis ir kad visi ženklai yra paleidžiami.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Iškirpti į kartuves virvę naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Nuotykių flash žaidimas vadinamas Iškirpti į kartuves virvę. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Iškirpti į kartuves virvę ir ji yra susijusi su Nuotykių. Mūsų naujas žaidimas Iškirpti į kartuves virvę yra vienas iš geriausių Nuotykių žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Iškirpti į kartuves virvę, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Iškirpti į kartuves virvę
GRĮŽTI

Nuotykių dauguma baigta žaidimai

Turtix ŽAISTI ►

Turtix

6
6 iš 10 - 13398 balsai
Sužaista
77026
kartus

Turtix nežinojo, kas nutiks, kai jis bandė liejimo galinga rašybą be priežiūros jo mokytojas. Kai jis prarado kontrolę magija ir sunaikinti yra amuletus, kurie vykdė taikos ir harmonijos, jo pasaulis, jis manė blogiausio įvyko. Tada jis sužinojo, kad tamsiai pajėgos įsiveržė į penkių salų ir pavogei visas jaunuolio vėžliai iš mokyklos magii! Nusprendusios nustatyti dalykų teise, drąsų ir pagirtinos Turtix ...

Bowja kad Ninja 2 ŽAISTI ►

Bowja kad ninja 2

6
6 iš 10 - 10888 balsai
Sužaista
64452
kartus

Bowja kad Ninja is back! Šį kartą jis dėl misijos pasinaudoti blogis planus abura (dar žinomas kaip BIGMAN). Naudokite pelę spausti ant daiktų ir vietų ekrane pažangą žaidimą. Kai kursorius yra baltos rodyklės piktogramą, tada jūs galite daryti judesį. Kai kursorius yra verpimui raudoną rodyklę, tada turite palaukti. Kai kursorius yra vertus piktograma tada galite spustelėti ant objekto ar vietovės esate rodo.

Ramayana ŽAISTI ►

Ramayana

6
6 iš 10 - 4460 balsai
Sužaista
42718
kartus

Šis žaidimas yra grindžiamas Epas Ramayana, kurioje karaliaus Rama bando pareikšti savo žmoną atgal, kaip ji pavogei jos brolis Ravana. Rėmas turi surinkti tris ashtras (ginklų) žudyti Ravana ir gauti jo žmonos Sita atgal. Instrukcijos: naudokite rodyklių klavišus perkelkite, kad Starpdevējs šokinėti ir kontrolės pagrindiniai šaudyti.