Online Žaidimai

elektros berniukas

Žaidimas nuotykių

Elektros berniukas

Elektros berniukas Įvertinimas: 4/10

Elektros berniukas žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Ši blondinė trumpaplaukis berniukas elektros galių, ir jis vaidina šiame grafikos nuotykius. Kontroliuoti žaidimą jums reikia tik kompiuterio pelę. Jūs turite paspausti ant daiktų, kuriuos matote į sceną, ir jūs turite išvalyti kelią veikėjas. Jei manote, kad vaikinas gali eiti per lygiu be jokių problemų, spustelėkite ant jo ir jis pradės vaikščioti į kitą lygį. Per šį žaidimą, jūs turite atkreipti dėmesį į kiekvieną smulkmeną, spręsti galvosūkius ir mįsles ir susiduria su priešų ir vis galingus robotus.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 5731 kartus internete. Klasifikacija 3625 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 4.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Įvertinimas grindžiamas 6 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 5731 kartus
elektros berniukas

Grafikos nuotykių žaidimas, jūs visada turėtų atkreipti ypatingą dėmesį į visus elementus, kurie mus supa. Viskas gali būti naudinga priemonė siekiant tikslo. Jūs taip pat turite išspręsti kai galvosūkiai atrakinti duris ir pereiti. Šis vaizdo žaidimų žanras tapo populiarus 80s ir 90s dešimtmečius. Tais metais pasirodė daug kompiuterinių žaidimų šio žanro, ir jie buvo labai priklausomybę žaidimų, kurie priversti mąstyti.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas elektros berniukas naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Nuotykių flash žaidimas vadinamas elektros berniukas. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas elektros berniukas ir ji yra susijusi su Nuotykių. Mūsų naujas žaidimas elektros berniukas yra vienas iš geriausių Nuotykių žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas elektros berniukas, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

elektros berniukas
GRĮŽTI

Nuotykių dauguma baigta žaidimai

Turtix ŽAISTI ►

Turtix

6
6 iš 10 - 13398 balsai
Sužaista
77025
kartus

Turtix nežinojo, kas nutiks, kai jis bandė liejimo galinga rašybą be priežiūros jo mokytojas. Kai jis prarado kontrolę magija ir sunaikinti yra amuletus, kurie vykdė taikos ir harmonijos, jo pasaulis, jis manė blogiausio įvyko. Tada jis sužinojo, kad tamsiai pajėgos įsiveržė į penkių salų ir pavogei visas jaunuolio vėžliai iš mokyklos magii! Nusprendusios nustatyti dalykų teise, drąsų ir pagirtinos Turtix ...

Bowja kad Ninja 2 ŽAISTI ►

Bowja kad ninja 2

6
6 iš 10 - 10888 balsai
Sužaista
64449
kartus

Bowja kad Ninja is back! Šį kartą jis dėl misijos pasinaudoti blogis planus abura (dar žinomas kaip BIGMAN). Naudokite pelę spausti ant daiktų ir vietų ekrane pažangą žaidimą. Kai kursorius yra baltos rodyklės piktogramą, tada jūs galite daryti judesį. Kai kursorius yra verpimui raudoną rodyklę, tada turite palaukti. Kai kursorius yra vertus piktograma tada galite spustelėti ant objekto ar vietovės esate rodo.

Ramayana ŽAISTI ►

Ramayana

6
6 iš 10 - 4460 balsai
Sužaista
42717
kartus

Šis žaidimas yra grindžiamas Epas Ramayana, kurioje karaliaus Rama bando pareikšti savo žmoną atgal, kaip ji pavogei jos brolis Ravana. Rėmas turi surinkti tris ashtras (ginklų) žudyti Ravana ir gauti jo žmonos Sita atgal. Instrukcijos: naudokite rodyklių klavišus perkelkite, kad Starpdevējs šokinėti ir kontrolės pagrindiniai šaudyti.