Online Žaidimai

Bokštas Kanthor

Žaidimas nuotykių

Bokštas kanthor

Bokštas Kanthor Įvertinimas: 9/10

Bokštas kanthor žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Bokštas Kanthor yra nuotykių žaidimas, kuriame jūs turite pereiti per kiekvieno bokšto kambarys pasiekti pabaigos. Kiekviename kambaryje turės turą aplink kliūtis patekti į kitas duris, žiūrėti šikšnosparniai persekioti jums, šaudyti jums magai ir kitus įrodymus, kad bus padaryti ką sunku. Perkelti: rodyklių klavišus Pereiti: X Ataka: C Šaudyti: V Pauzė / Atnaujinimai: P Nutildyti: M

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 6835 kartus internete. Klasifikacija 3085 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 9.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
9

Įvertinimas grindžiamas 8 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 6835 kartus
Bokštas Kanthor

Bokštas Kanthor yra įdomus nuotykių žaidimas, kuriame jūs turite įveikti skirtingus kambarius su įvairias kliūtis, kad jūs turite šokinėti ir išsisukinėjimas. Klasikinis žaidimas įdomus žaisti savo kompiuteryje. Lipti į kambarį nuo kambario bokšto viršuje ir neleiskite priešų sugauti jums.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Bokštas Kanthor naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Nuotykių flash žaidimas vadinamas Bokštas Kanthor. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Bokštas Kanthor ir ji yra susijusi su Nuotykių. Mūsų naujas žaidimas Bokštas Kanthor yra vienas iš geriausių Nuotykių žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Bokštas Kanthor, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Bokštas Kanthor
GRĮŽTI

Nuotykių dauguma baigta žaidimai

Turtix ŽAISTI ►

Turtix

6
6 iš 10 - 13398 balsai
Sužaista
77026
kartus

Turtix nežinojo, kas nutiks, kai jis bandė liejimo galinga rašybą be priežiūros jo mokytojas. Kai jis prarado kontrolę magija ir sunaikinti yra amuletus, kurie vykdė taikos ir harmonijos, jo pasaulis, jis manė blogiausio įvyko. Tada jis sužinojo, kad tamsiai pajėgos įsiveržė į penkių salų ir pavogei visas jaunuolio vėžliai iš mokyklos magii! Nusprendusios nustatyti dalykų teise, drąsų ir pagirtinos Turtix ...

Bowja kad Ninja 2 ŽAISTI ►

Bowja kad ninja 2

6
6 iš 10 - 10888 balsai
Sužaista
64452
kartus

Bowja kad Ninja is back! Šį kartą jis dėl misijos pasinaudoti blogis planus abura (dar žinomas kaip BIGMAN). Naudokite pelę spausti ant daiktų ir vietų ekrane pažangą žaidimą. Kai kursorius yra baltos rodyklės piktogramą, tada jūs galite daryti judesį. Kai kursorius yra verpimui raudoną rodyklę, tada turite palaukti. Kai kursorius yra vertus piktograma tada galite spustelėti ant objekto ar vietovės esate rodo.

Ramayana ŽAISTI ►

Ramayana

6
6 iš 10 - 4460 balsai
Sužaista
42718
kartus

Šis žaidimas yra grindžiamas Epas Ramayana, kurioje karaliaus Rama bando pareikšti savo žmoną atgal, kaip ji pavogei jos brolis Ravana. Rėmas turi surinkti tris ashtras (ginklų) žudyti Ravana ir gauti jo žmonos Sita atgal. Instrukcijos: naudokite rodyklių klavišus perkelkite, kad Starpdevējs šokinėti ir kontrolės pagrindiniai šaudyti.