Online Žaidimai

aukso kasyklos

Žaidimas nuotykių

Aukso kasyklos

Aukso kasyklos Įvertinimas: 10/10

Aukso kasyklos žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Jūs turite mesti kabliu rinkti aukso kasyklos ir išvengti įvairių kliūčių. Pavartojus per sunkūs akmenys bus prarasti daug laiko, nei reikia sugauti gyvūnus, kad kirsti savo kelią, nes jie sukuria mažai pelno. Pabandykite sugauti kuo daugiau aukso ženklu laiką.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 5286 kartus internete. Klasifikacija 3684 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 10.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Įvertinimas grindžiamas 32 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 5286 kartus
aukso kasyklos

Su šiuo kasybos žaidime jūs gausite į tam Las Vegase miner, kad eina į savo vagoną praturtėti rinkti aukso vaidmenį. Didesnės aukso grynuoliai didesnis jos vertė yra blogiau dydis yra taip pat daugiau svorio ir lėtai renkami. Jūs galite gauti atnaujinimus padidinti savo pelną.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas aukso kasyklos naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Nuotykių flash žaidimas vadinamas aukso kasyklos. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas aukso kasyklos ir ji yra susijusi su Nuotykių. Mūsų naujas žaidimas aukso kasyklos yra vienas iš geriausių Nuotykių žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas aukso kasyklos, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

aukso kasyklos
GRĮŽTI

Nuotykių dauguma baigta žaidimai

Turtix ŽAISTI ►

Turtix

6
6 iš 10 - 13398 balsai
Sužaista
77026
kartus

Turtix nežinojo, kas nutiks, kai jis bandė liejimo galinga rašybą be priežiūros jo mokytojas. Kai jis prarado kontrolę magija ir sunaikinti yra amuletus, kurie vykdė taikos ir harmonijos, jo pasaulis, jis manė blogiausio įvyko. Tada jis sužinojo, kad tamsiai pajėgos įsiveržė į penkių salų ir pavogei visas jaunuolio vėžliai iš mokyklos magii! Nusprendusios nustatyti dalykų teise, drąsų ir pagirtinos Turtix ...

Bowja kad Ninja 2 ŽAISTI ►

Bowja kad ninja 2

6
6 iš 10 - 10888 balsai
Sužaista
64452
kartus

Bowja kad Ninja is back! Šį kartą jis dėl misijos pasinaudoti blogis planus abura (dar žinomas kaip BIGMAN). Naudokite pelę spausti ant daiktų ir vietų ekrane pažangą žaidimą. Kai kursorius yra baltos rodyklės piktogramą, tada jūs galite daryti judesį. Kai kursorius yra verpimui raudoną rodyklę, tada turite palaukti. Kai kursorius yra vertus piktograma tada galite spustelėti ant objekto ar vietovės esate rodo.

Ramayana ŽAISTI ►

Ramayana

6
6 iš 10 - 4460 balsai
Sužaista
42718
kartus

Šis žaidimas yra grindžiamas Epas Ramayana, kurioje karaliaus Rama bando pareikšti savo žmoną atgal, kaip ji pavogei jos brolis Ravana. Rėmas turi surinkti tris ashtras (ginklų) žudyti Ravana ir gauti jo žmonos Sita atgal. Instrukcijos: naudokite rodyklių klavišus perkelkite, kad Starpdevējs šokinėti ir kontrolės pagrindiniai šaudyti.