Online Žaidimai

Apsaugoti apelsinai

Žaidimas nuotykių

Apsaugoti apelsinai

Apsaugoti apelsinai Įvertinimas: 7/10

Apsaugoti apelsinai žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Yra pasaulis priešiškas apelsinų, ir jūs turite saugoti šiuos visų pavojų, kurie kelia grėsmę jų vaisius. Jūs turite įdėti apelsinus į saugią vietą ir apsaugoti juos nuo rūgštaus lietaus.Žaidimas su animacinių filmų estetika, kad jūs turite apsaugoti apelsinai iš debesų, kad lašas rūgšties lašelius, kad nužudyti apelsinus. Turite apskaičiuoti geriausią vietą priimti arba kaip gauti vaisių į saugią vietą. Kiekvienas lygis yra daug sudėtingiau, nei paskutinis. Naudokite pelę, kad būtų įdėti vaisių arba įsitikinkite, kad jie gauna jam vietoj.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 6453 kartus internete. Klasifikacija 3510 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 7.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Įvertinimas grindžiamas 64 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 6453 kartus
Apsaugoti apelsinai

Gyventi apsaugą apelsinų nuotykių, šie vaisiai yra grasinama ir nužudytas rūgšties lietaus debesų, kad lašas lašai, kurie naikina. Jūs turite dėvėti oranžinės vaisių arba sukurti saugų prieglobstį jų. Su estetinės ir smagia muzika, jūs turite padaryti daug juda, kaip sukurti saugią aplinką jų serijos. Debesys perduoti danguje ir nukrito rūgšties lietaus, kurie yra kenksmingi. Ji labai panaši į estetinius medžiojamieji paukščiai, bet vėl tai yra įdomus idėja.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Apsaugoti apelsinai naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Nuotykių flash žaidimas vadinamas Apsaugoti apelsinai. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Apsaugoti apelsinai ir ji yra susijusi su Nuotykių. Mūsų naujas žaidimas Apsaugoti apelsinai yra vienas iš geriausių Nuotykių žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Apsaugoti apelsinai, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Apsaugoti apelsinai
GRĮŽTI

Nuotykių dauguma baigta žaidimai

Turtix ŽAISTI ►

Turtix

6
6 iš 10 - 13398 balsai
Sužaista
77026
kartus

Turtix nežinojo, kas nutiks, kai jis bandė liejimo galinga rašybą be priežiūros jo mokytojas. Kai jis prarado kontrolę magija ir sunaikinti yra amuletus, kurie vykdė taikos ir harmonijos, jo pasaulis, jis manė blogiausio įvyko. Tada jis sužinojo, kad tamsiai pajėgos įsiveržė į penkių salų ir pavogei visas jaunuolio vėžliai iš mokyklos magii! Nusprendusios nustatyti dalykų teise, drąsų ir pagirtinos Turtix ...

Bowja kad Ninja 2 ŽAISTI ►

Bowja kad ninja 2

6
6 iš 10 - 10888 balsai
Sužaista
64452
kartus

Bowja kad Ninja is back! Šį kartą jis dėl misijos pasinaudoti blogis planus abura (dar žinomas kaip BIGMAN). Naudokite pelę spausti ant daiktų ir vietų ekrane pažangą žaidimą. Kai kursorius yra baltos rodyklės piktogramą, tada jūs galite daryti judesį. Kai kursorius yra verpimui raudoną rodyklę, tada turite palaukti. Kai kursorius yra vertus piktograma tada galite spustelėti ant objekto ar vietovės esate rodo.

Ramayana ŽAISTI ►

Ramayana

6
6 iš 10 - 4460 balsai
Sužaista
42718
kartus

Šis žaidimas yra grindžiamas Epas Ramayana, kurioje karaliaus Rama bando pareikšti savo žmoną atgal, kaip ji pavogei jos brolis Ravana. Rėmas turi surinkti tris ashtras (ginklų) žudyti Ravana ir gauti jo žmonos Sita atgal. Instrukcijos: naudokite rodyklių klavišus perkelkite, kad Starpdevējs šokinėti ir kontrolės pagrindiniai šaudyti.