Online Žaidimai

Turtix

Žaidimas nuotykių

Turtix

Turtix Įvertinimas: 6/10

Turtix žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Turtix nežinojo, kas nutiks, kai jis bandė liejimo galinga rašybą be priežiūros jo mokytojas. Kai jis prarado kontrolę magija ir sunaikinti yra amuletus, kurie vykdė taikos ir harmonijos, jo pasaulis, jis manė blogiausio įvyko. Tada jis sužinojo, kad tamsiai pajėgos įsiveržė į penkių salų ir pavogei visas jaunuolio vėžliai iš mokyklos magii! Nusprendusios nustatyti dalykų teise, drąsų ir pagirtinos Turtix išdėstytos išgelbėti savo draugus ir rinkti išsklaidytas gabalų amuletus. Bet jam reikia jūsų pagalbos. Jūs vadove Turtix per gražus žaidimas pasauliai sprogus su regėjimo išsamiai. Per savo kelionę, Jums kyla naujų priešų ir nugalėti jų protus ir manevringumo. Ir jums vykdyti akinantys dvigubo šokinėja kaip surinkti perlus ir ieškoti jaunų vėžliai.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 77026 kartus internete. Klasifikacija 173 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 13398 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 77026 kartus
Turtix

Turtix, platforma, Arkada,

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Turtix naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Nuotykių flash žaidimas vadinamas Turtix. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Turtix ir ji yra susijusi su Nuotykių. Mūsų naujas žaidimas Turtix yra vienas iš geriausių Nuotykių žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Turtix, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Turtix
GRĮŽTI

Nuotykių dauguma baigta žaidimai

Bowja kad Ninja 2 ŽAISTI ►

Bowja kad ninja 2

6
6 iš 10 - 10888 balsai
Sužaista
64451
kartus

Bowja kad Ninja is back! Šį kartą jis dėl misijos pasinaudoti blogis planus abura (dar žinomas kaip BIGMAN). Naudokite pelę spausti ant daiktų ir vietų ekrane pažangą žaidimą. Kai kursorius yra baltos rodyklės piktogramą, tada jūs galite daryti judesį. Kai kursorius yra verpimui raudoną rodyklę, tada turite palaukti. Kai kursorius yra vertus piktograma tada galite spustelėti ant objekto ar vietovės esate rodo.

Ramayana ŽAISTI ►

Ramayana

6
6 iš 10 - 4460 balsai
Sužaista
42717
kartus

Šis žaidimas yra grindžiamas Epas Ramayana, kurioje karaliaus Rama bando pareikšti savo žmoną atgal, kaip ji pavogei jos brolis Ravana. Rėmas turi surinkti tris ashtras (ginklų) žudyti Ravana ir gauti jo žmonos Sita atgal. Instrukcijos: naudokite rodyklių klavišus perkelkite, kad Starpdevējs šokinėti ir kontrolės pagrindiniai šaudyti.

Plaukioja Vyras ŽAISTI ►

Plaukioja vyras

6
6 iš 10 - 5208 balsai
Sužaista
29660
kartus

Šiame žaidime jūs esate žmogus, kuris muses. Dėl to, jums naudoti rodyklių klavišus