Online Žaidimai

išgelbėti princesę

Žaidimas nuotykių

Išgelbėti princesę

Išgelbėti princesę Įvertinimas: 4/10

Išgelbėti princesę žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šiame žaidime jums žaisti princas, kuris turi išgelbėti savo mylimąją princesė keliauja per keletą platformų pasaulyje šokinėja. Dėl šios nuotykių, spustelėkite rodyklių klavišus judėti, į šoną ir aukštyn šokti. Paspaudus tarpo jūs investuoti savo sunkumą ir jūs galite vaikščioti ant lubų. Jūs turite įveikti įvairių lygių, kiekvienas ekranas yra sunkiau, nei paskutinis. Jūs turite sunaikinti priešą ir surinkti visus aukso monetų, jūs galite.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 17747 kartus internete. Klasifikacija 1101 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 4.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Įvertinimas grindžiamas 1062 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 17747 kartus
išgelbėti princesę

Platformos žaidimas, kuriame jūs turite įveikti kiekvieną ekraną iš anksto į kitą lygį. Lygiai didinti sunku, kaip jūs pažangą. Jūs esate mažasis princas, kuris turi slinkti per kiekvieną ekranuose išlaisvinti princesę. Jūs turite imtis monetas ir pasiekti kiekvieno lygio į kitą galą. Jūs galite naudoti tarpo klavišą, norėdami pakeisti sunkumą vaikščioti ant stogo, bet jūs negalite naudoti daug kartų.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas išgelbėti princesę naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Nuotykių flash žaidimas vadinamas išgelbėti princesę. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas išgelbėti princesę ir ji yra susijusi su Nuotykių. Mūsų naujas žaidimas išgelbėti princesę yra vienas iš geriausių Nuotykių žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas išgelbėti princesę, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

išgelbėti princesę
GRĮŽTI

Nuotykių dauguma baigta žaidimai

Turtix ŽAISTI ►

Turtix

6
6 iš 10 - 13398 balsai
Sužaista
77026
kartus

Turtix nežinojo, kas nutiks, kai jis bandė liejimo galinga rašybą be priežiūros jo mokytojas. Kai jis prarado kontrolę magija ir sunaikinti yra amuletus, kurie vykdė taikos ir harmonijos, jo pasaulis, jis manė blogiausio įvyko. Tada jis sužinojo, kad tamsiai pajėgos įsiveržė į penkių salų ir pavogei visas jaunuolio vėžliai iš mokyklos magii! Nusprendusios nustatyti dalykų teise, drąsų ir pagirtinos Turtix ...

Bowja kad Ninja 2 ŽAISTI ►

Bowja kad ninja 2

6
6 iš 10 - 10888 balsai
Sužaista
64449
kartus

Bowja kad Ninja is back! Šį kartą jis dėl misijos pasinaudoti blogis planus abura (dar žinomas kaip BIGMAN). Naudokite pelę spausti ant daiktų ir vietų ekrane pažangą žaidimą. Kai kursorius yra baltos rodyklės piktogramą, tada jūs galite daryti judesį. Kai kursorius yra verpimui raudoną rodyklę, tada turite palaukti. Kai kursorius yra vertus piktograma tada galite spustelėti ant objekto ar vietovės esate rodo.

Ramayana ŽAISTI ►

Ramayana

6
6 iš 10 - 4460 balsai
Sužaista
42717
kartus

Šis žaidimas yra grindžiamas Epas Ramayana, kurioje karaliaus Rama bando pareikšti savo žmoną atgal, kaip ji pavogei jos brolis Ravana. Rėmas turi surinkti tris ashtras (ginklų) žudyti Ravana ir gauti jo žmonos Sita atgal. Instrukcijos: naudokite rodyklių klavišus perkelkite, kad Starpdevējs šokinėti ir kontrolės pagrindiniai šaudyti.