Online Žaidimai

Medicinos

Groti medicinos žaidimai

Medicinos Žaidimai

Medicinos žaidimai todėl, kad jūs galite smagiai kasdien mūsų interneto svetainėje, be įdiegti arba atsisiųsti ką nors. Jūsų internetinis laisvalaikio ir pramogų zona.

Medicinos online Žaidimai

Komentuoti!
Balsuoti!
Dalintis!
Delicious
Rekomenduojama medicinos žaidimas

skubios kambarys

 skubios kambarys žaidimas ŽAISTI ►

Paskubėk, daktaras! Jūsų Pacientų waiting! Instrukcijos: Pick up pacientų, kurie ateina į jūsų avarinės tarnybos savo poczekalni ieško pagalbos. Jūs vežti į paciento vežimėlis į tinkamus apdorojimo patalpos ir kad jūsų laukia kambarys tuščias.žiūrėti iš& ... Skaityti daugiau

Medicinos online žaidimų žaisti nemokamai lietuvių ir medicinos nemokami flash žaidimai, žaisti su naujausių žaidimų kiekvieną dieną

Medicinos nemokami Žaidimai

Naujos medicinos

Medicinos

Žaisti nemokamai Online Žaidimų lietuvių. Žaidimai gydytojai, jūs turite rūpintis ligotais ar pacientas. Žaidžia žaidimus ligoninėse. Jūs turite ištirti pacientus, analizuoti simptomai pamatyti, ką jie turi ligos. Jūs turite suteikti medicininę pagalbą pacientams. Chirurgai žaidimų operacijos. Žaidimai slaugytojų, kur jie turi rūpintis sergančiais žmonėmis. Gydytojai turi padaryti diagnostikos, gydymo ir ligų prevencija. Sveikatos mokslai. Skubios pagalbos ligoninėje, kai pacientas atvyksta serga ir reikia gydyti ir išgydyti. Priežiūra serga ir priežiūra. Atraskite, kurie yra liga ir užmuša virusus ir bakterijas, kurios gamina juos. Medicinos ir odontologijos specialybių, pavyzdžiui, ligų, kardiologijos, chirurgijos, dermatologijos, endokrinologijos ir mitybos, neurologijos, genetika, Pulmonologija, geriatrijos, hematologijos, mikrobiologijos ir parazitologijos. Pediatrija yra sergančių vaikų priežiūrai. Psichiatrija yra psichologinis pacientų priežiūrą, pavyzdžiui, psichologija. Ji apima sveikatos priežiūros praktikos išsivystė išlaikyti ir atstatyti sveikatą, prevencijos ir gydymo ligos žmonėmis įvairovė.

medicinos Online Žaidimai , kuri yra tikrai smagu žaisti nemokamai medicinos flash žaidimai. Ši kategorija yra susijusi su Šis mokslas skirtas gyvybės, sveikatos, ligos ir mirties žmonėmis tyrimo. gydytojai ir slaugytojai turi padaryti diagnostikos, gydymo ir ligų prevencija. dalyvauti pacientams, atvykstančių į konsultacijų, klinikoje ar ligoninėje. pirminė. intensyviosios terapijos. chirurgija veikti pacientų. sveikatos mokslai. Žaidimai virusai, kurie užkrečia ir nužudyti ląsteles ir žmonių. gydytojas, kaip veikliosios medžiagos į sveikatos priežiūros procesą. sveikatos sistemos ir visuomenės sveikatai. Žmogaus anatomija: fizinės struktūros žmogaus organizmo tyrimas. ar taikomas mokslas ar praktika diagnostikos, gydymo ir ligų profilaktika.. Čia rasite medicinos free games žaisti lietuvių nereikia įdiegti ar atsisiųsti į savo kompiuterį nieko, mūsų turinys yra 100% patikimas. Naujas medicinos žaidimų, kurie atnaujinami kasdien ir geriausius žaidimus vaikams. medicinos kasdieniai nemokamų žaidimų ir vaizdo žaidimų, kuriuos galite naudoti iš savo kompiuterio, ir dalinkitės jais su savo draugais ir kontaktais socialinių tinklų kaip Facebook, Twitter ar Google Plus.