Online Žaidimai

Donkey Kong

Žaidimas Mario Bros

Donkey Kong

Donkey Kong Įvertinimas: 5/10

Donkey Kong žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Jūs esate Mario, santechnikas. Šiame žaidime jūs turite išgelbėti savo draugei, kuris yra įkalintas milžinišką gorilą, Donkey Kong. Jūs turite Gudriai visus objektus, kad gorila išmeta, praleisti jūs turite paspausti tarpo klavišą, ir gauti į platformą, kurioje savo draugei. Eiti laiptais gauti iki viršaus ir žiūrėti barelių žemyn ir jus nužudyti, jei jie liesti. Šokinėti ir dodging kuris yra klasikinis Donkey Kong emuliatorius žaidimas. Gyvenimo žaidimas yra vienas iš labiausiai žinomų ir populiarių žaidimų istorijoje. Žaiskite nemokamus internetinius Donkey Kong.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 35509 kartus internete. Klasifikacija 489 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 2736 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 35509 kartus
Donkey Kong

Donkey Kong yra platformos žaidimas. Donkey Kong emuliatorius. Tai buvo pasažas vaizdo žaidimų aparatai ir ten buvo keletas prekių siuntų, Donkey Kong Country ir Mario Vs. Donkey Kong. Tai milžinas gorila pagrobė Mario draugė turi eiti iki jos gelbėti.Simbolis išmeta Mario turi Dodge barelių, o laipioti per ekraną, norėdami patekti į viršų.Simbolis tapo labai populiarus ir pasirodė kituose žaidimuose, pavyzdžiui, antrinio pobūdžio, ypač tų, kurios susijusios su Mario Bros platformos žaidimas, kuriame jūs turite eiti į ekraną dodging kliūtis priešas išmeta pasaulyje. Šioje serijoje priešas galų gale yra labai populiarus ir mėgstamas.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Donkey Kong naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Mario Bros flash žaidimas vadinamas Donkey Kong. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Donkey Kong ir ji yra susijusi su Mario Bros. Mūsų naujas žaidimas Donkey Kong yra vienas iš geriausių Mario Bros žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Donkey Kong, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Donkey Kong
GRĮŽTI

Mario Bros dauguma baigta žaidimai

Super Mario Pasaulis 1 ŽAISTI ►

Super Mario Pasaulis 1

5
5 iš 10 - 103458 balsai
Sužaista
509110
kartus

Naujas nuotykius Mario, turite surinkti visą monetas atidžiai, yra objektų, kurie gali pakenkti jums ir atimti jūsų sveikatai. Naudokite rodyklių judėti, ir rasti paslėptus monetų.

Super Mario Pasaulis3 ŽAISTI ►

Super Mario Pasaulis3

6
6 iš 10 - 37394 balsai
Sužaista
186893
kartus

Trečioji dalis šio nuotykius Mario, turite surinkti visą monetas atidžiai, yra objektų, kurie gali pakenkti jums ir atimti jūsų sveikatai. Naudokite rodyklių judėti, ir rasti paslėptus monetų.

Super Mario Pasaulis 2 ŽAISTI ►

Super Mario Pasaulis 2

5
5 iš 10 - 30490 balsai
Sužaista
160964
kartus

Antroji šio nuotykius Mario, turite surinkti visą monetas atidžiai, yra objektų, kurie gali pakenkti jums ir atimti jūsų sveikatai. Naudokite rodyklių judėti, ir rasti paslėptus monetų.