Online Žaidimai

Looney Tunes Dėlionės

Žaidimas Looney Tunes

Looney Tunes Dėlionės

Looney Tunes Dėlionės Įvertinimas: 4/10

Looney Tunes Dėlionės žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Paspauskite raudoną mygtuką norėdami pamatyti dėlionės dalys. Šis internetinis žaidimas yra dėlionė, kuri rodo Looney Tunes simbolių, kaip Bugs Bunny, Daffy antis, Yosemite Sam (arba Sam ūsai), Sylvester, Tweety, storas ir taz. Paspauskite raudoną mygtuką, kad išeiti iš žetonų metu. Jūs turite įdėti kiekvieno gabalo vietoje taip, kad visas vaizdas yra sudarytas. Šio žaidimo tikslas yra pastatyti kiekvieno gabalo vietoje ir atvaizdą, kurį turite fone modelio. Tai smagus puzzle žaidimas, kuriame personažai juda, o jūs išsamų vaizdą.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 9747 kartus internete. Klasifikacija 2028 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 4.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Įvertinimas grindžiamas 138 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 9747 kartus
Looney Tunes Dėlionės

Dėlionės iš pagrindinių simbolių Looney Tunes animacinių filmų per televiziją. Su simboliais kaip Bugs Bunny, Daffy antis, Sam ūsai, Yosemite Sam, Sylvester, Tweety, storas kiaulė, Tasmanijos velnias Taz ir kt. Į animacinių filmų personažus taip mylimi vaikai. Tai animacinių filmų serija, kuri buvo transliuojama per televiziją visam laikui. Šiame žaidime jūs turite paspausti raudoną mygtuką, kad gabalai atsiranda ir įdiegti. Dėlionės yra labai lengva padaryti, bet labai linksmas. Be ženklų niekada nustoti judėti, o jūs įdėti lustai ir yra labai smagu žiūrėti.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Looney Tunes Dėlionės naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Looney Tunes flash žaidimas vadinamas Looney Tunes Dėlionės. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Looney Tunes Dėlionės ir ji yra susijusi su Looney Tunes. Mūsų naujas žaidimas Looney Tunes Dėlionės yra vienas iš geriausių Looney Tunes žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Looney Tunes Dėlionės, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Looney Tunes Dėlionės
GRĮŽTI

Looney Tunes dauguma baigta žaidimai

Žaidžia Šaškės su Looney Tunes ŽAISTI ►

Žaidžia Šaškės su Looney Tunes

3
3 iš 10 - 1552 balsai
Sužaista
27302
kartus

Šiame Juokingi stalo žaidimą, jūs Tweety ir turi laimėti Sylvester į tikrintojai žaidimą. Už šį žaidimą, paspauskite kairįjį pelės mygtuką, norėdami pasirinkti gabalas ir perkelti pelės žymekliu gabalas. Šiame žaidime, 2 žmonės, arba prieš kompiuterį asmuo gali žaisti.

Skirtumų Looney Tunes Vaizdas Žaidimas ŽAISTI ►

Skirtumų Looney Tunes Vaizdas Žaidimas

5
5 iš 10 - 828 balsai
Sužaista
20334
kartus

Šiame žaidime, mes turime 2 nuotraukas, kurios atrodo vienodai, bet jie turi 5 nedidelių skirtumų, kurie turi atrodyti. Jei radote skirtumas, gausite penkis taškus, tačiau jei jums nepavyksta, jūs prarasite penkių taškų. Už šį žaidimą, paspauskite su pele.

Dėlionės iš Looney Tunes, Bugs Bunny ir jo draugai ŽAISTI ►

Dėlionės iš Looney Tunes, Bugs Bunny ir jo draugai

5
5 iš 10 - 912 balsai
Sužaista
19590
kartus

Mes turime 3 skirtingus puzzle simbolių iš Looney Tunes karikatūros. Išspręsti galvosūkį, jūs turite pasirinkti vaizdo dalį paspaudę. Pasirinkę jūs turite paspausti su pele į kitą dalį dėlionės. Šis gabalas yra keičiamasi su kitu. Žaidimas baigiasi, kai jūs užbaigti galvosūkį. Mėgaukitės įdomus laiko su savo mėgstamą simbolių iš animaciją.