Online Žaidimai

Želė Ratinis Automobilis

Žaidimas lenktynės

Želė ratinis automobilis

Želė Ratinis Automobilis Įvertinimas: 7/10

Želė ratinis automobilis žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šis internetinis žaidimas apie pikapas, turi surinkti daug kamuoliukų, kurie plinta visame etapais. Tai skamba lengvai, bet tai nėra taip paprasta.Jūs turite vairuoti automobilį turi ratus, pagaminti iš želė, kuri leidžia lengviau lipti aukštos priemonių skirtumas, bet ir lengviau padaryti rutuliai sueina nuolat šoktelėti. Jūsų tikslas šiame žaidime yra surinkti kuo daugiau kamuoliukų, kaip jūs galite, ir etapo pabaigos. Daugiau kamuoliukų jums neatsilikti nuo sunkvežimio, daugiau balų gausi lygio pabaigoje. Lengvas ir įdomus!

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 6584 kartus internete. Klasifikacija 2876 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 7.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Įvertinimas grindžiamas 114 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 6584 kartus
Želė Ratinis Automobilis

Didžiulis procentas visų automobilių žaidimų apie lenktynių, ir lenktynių vaizdo žaidimas yra vaizdo žaidimų žanras, kuriame žaidėjas imasi lenktynių konkurencija. Bet tai ne visada patinka. Šis žaidimas, visų pirma, nėra. Tai daugiau apie tai, kaip naudotis savo įgūdžius išlaikyti kamuoliukus į jų vietą.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Želė Ratinis Automobilis naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Lenktynės flash žaidimas vadinamas Želė Ratinis Automobilis. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Želė Ratinis Automobilis ir ji yra susijusi su Lenktynės. Mūsų naujas žaidimas Želė Ratinis Automobilis yra vienas iš geriausių Lenktynės žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Želė Ratinis Automobilis, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Želė Ratinis Automobilis
GRĮŽTI

Lenktynės dauguma baigta žaidimai

Pamišęs policijos automobilis ŽAISTI ►

Pamišęs policijos automobilis

5
5 iš 10 - 86752 balsai
Sužaista
548610
kartus

Pavaros šį policijos automobilį kuo greičiau! Paspauskite kairės ir dešinės rodyklių klavišus jaučius, aukštyn ir žemyn klavišus kontroliuoti greitį ir tarpo klavišą, norėdami pereiti.

pamišęs karetkę ŽAISTI ►

Pamišęs karetkę

6
6 iš 10 - 16372 balsai
Sužaista
169165
kartus

Pavaros šį greitosios kuo greičiau! Paspauskite kairės ir dešinės rodyklių klavišus jaučius, aukštyn ir žemyn klavišus kontroliuoti greitį ir tarpo klavišą, norėdami pereiti.

Automobilių seminaras ŽAISTI ►

Automobilių seminaras

2
2 iš 10 - 13632 balsai
Sužaista
105376
kartus

Padidinkite savo taškus, teikiant paslaugas klientams prašymą kaip parodyta. Valdymo sistema: naudokite pelę judėti.