Online Žaidimai

Nužudyti Zombius su Bako

Žaidimas kruvinas

Nužudyti zombius su bako

Nužudyti Zombius su Bako Įvertinimas: 6/10

Nužudyti zombius su bako žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šis internetinis žaidimas jums žaisti rezervuarą, kad gyvena mieste, kad ką tik buvo blogybių zombių savininku. Atėjo laikas žudyti ir sunaikinti! Naudokite rodyklių klavišus naršyti jūsų bakas ir kairįjį pelės spustelėkite šaudyti. Parkas jūsų bakas nurodytų erdvėse ir nepamirškite užmesti akį į jūsų bakas žalos metro.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 7295 kartus internete. Klasifikacija 2469 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 118 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 7295 kartus
Nužudyti Zombius su Bako

Zombie yra animacinis lavonas, kad buvo grąžinti atgal į gyvenimą.Šiais laikais terminas "Zombie" buvo taikomas ir spindulių pelkės yra siaubo fantastikos. Jie pasirodė kaip sklypų prietaisų, įvairių knygų, filmų, video žaidimai ir televizijos laidose. Seniai, terminas dažnai perkeltine prasme taikomas apibūdinti užhipnotizuoti asmuo.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Nužudyti Zombius su Bako naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Kruvinas flash žaidimas vadinamas Nužudyti Zombius su Bako. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Nužudyti Zombius su Bako ir ji yra susijusi su Kruvinas. Mūsų naujas žaidimas Nužudyti Zombius su Bako yra vienas iš geriausių Kruvinas žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Nužudyti Zombius su Bako, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Nužudyti Zombius su Bako
GRĮŽTI

Kruvinas dauguma baigta žaidimai

Žudymas Įžymybės ŽAISTI ►

Žudymas Įžymybės

6
6 iš 10 - 8530 balsai
Sužaista
59234
kartus

Šiame žaidime visos Įžymybės pavirto zombiais, ir jūs esate vienintelis, kuris gali nužudyti juos išjungti! Už jį naudoti raides V, A, S ir D išstumti, kairiuoju pelės šaudyti ir tarpo pakeisti ginklą.

Nužudyti Laivai ŽAISTI ►

Nužudyti laivai

5
5 iš 10 - 882 balsai
Sužaista
21814
kartus

Šiuo Gore žaidimas, jūs turite nužudyti avys, nes daugelis iš jų buvo klonuoti. Jūs impulso kairiuoju pelės šaudyti avys ir jūs perkeliate pelės rasti avys.

Žudyti Zombius ŽAISTI ►

Žudyti zombius

5
5 iš 10 - 1276 balsai
Sužaista
19554
kartus

Šiuo durti žaidimas, galite matyti zombiai, kad pretenduoti į tave užmušti. Jūs turite nužudyti prieš zombių tave užmušti. Jūs impulso kairiuoju pelės šaudyti zombius ir jūs perkeliate pelės eiti keisti tikslas.