Online Žaidimai

Žaidžia Atvirukai

Žaidimas kortelės

Žaidžia atvirukai

Žaidžia Atvirukai Įvertinimas: 5/10

Žaidžia atvirukai žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Vienas Japonijos imperatorius nusprendė vesti savo dukrą, nes jis turi ne sūnus. Ji buvo labai gerbė ir kai kurių vyrų. Taigi mergaitė pasirinko keturis jaunuolius iš šimto ir organizuotas tarp jų konkurencija. Jie turėjo parašyti eilėmis, pašokti su mergina, palyginti jėga viena su kita ir paleisti, tačiau jų įgaliojimai indeksas lygus. Tada imperatorius sako, kad jie būtų atlikti korteles ir nugalėtojas turėtų vesti princesę. Tema buvo įdomi ir visi žmonės atėjo pamatyti žaidimą. Jaunieji grojo Japonų Baccarat. Tai buvo įtempta kova ir vienas berniukas gavo daug pinigų ir Japonijos imperijos pusėje. Dabar tu turi įrodyti, kad esate geras žaidėjas. Nes, bet su monetomis, rodomas ekrano apačioje, paspausdami ant jų pele ir vilkite juos į ratą nurodo, kad žaidėjas ir pradėkite žaisti.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 10940 kartus internete. Klasifikacija 1864 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 264 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 10940 kartus
Žaidžia Atvirukai

Pokeris, Blackjack, Bridge,

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Žaidžia Atvirukai naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Kortelės flash žaidimas vadinamas Žaidžia Atvirukai. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Žaidžia Atvirukai ir ji yra susijusi su Kortelės. Mūsų naujas žaidimas Žaidžia Atvirukai yra vienas iš geriausių Kortelės žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Žaidžia Atvirukai, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Žaidžia Atvirukai
GRĮŽTI

Kortelės dauguma baigta žaidimai

UNO kortos ŽAISTI ►

Uno kortos

6
6 iš 10 - 191644 balsai
Sužaista
1681651
kartus

Klasikinis UNO kortų žaidimas, žaisti internete. Jūs galite žaisti prieš 3 kitų žaidėjų, šiuo atveju kompiuteris veikia visas tris simbolius. Jis yra žaidžiamas supele ir tikslas žaidime veikia iš kortelės pirmas. Jūs uždirbti taškų. Žaidimas kilęs iš Disney.co.uk žaidynėse. Jūs turite įdėti korteles yratos pačios spalvos artas pats numeris, kuris rodomas virš raidžių krūva. Daug specialių korte ...

golfas Kantrybės ŽAISTI ►

Golfas kantrybės

4
4 iš 10 - 3434 balsai
Sužaista
42198
kartus

Perkelti visas kortas, kad yra išsibarsčiusios ekrano iki kortų kaladė. Jūs galite perkelti tik kortelę, kuri yra didesnė ar mažesnė už viršutinį kortelės iš dešinėje punkto krūva. Taip pat galite pridėti raštą apversta denio. Peržiūrėti piešimo korteles ir juos naudoti eiti pašalinant kitas kortas ant stalo.Tikslas yra išvalyti visą lentelę korteles, kurios yra plačiai paplitęs. Vieno žaid ...

spragas Kantrybės ŽAISTI ►

Spragas kantrybės

6
6 iš 10 - 2770 balsai
Sužaista
37465
kartus

Rozmieść kortelės taip, kad kortelės kiekvienoje eilutėje pereiti nuo 2 K ir kurios yra tokio paties pavyzdžiu. Kai yra tarpas, kuris dešinėje kortelę, galite pereiti į kortelę, kuri yra tuo pačiu kostiumu ir vieno punkto didesnė. Kai skirtumas yra ne kairėje poziciją, galite perkelti 2 prie jo. Kai nebegali perkelti, paspauskite shuffle mygtuką shuffle korteles, kurios yra ne tvarka.