Online Žaidimai

Žaidžia Blackjack

Žaidimas kortelės

Žaidžia blackjack

Žaidžia Blackjack Įvertinimas: 7/10

Žaidžia blackjack žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šiuo priklausomybę kortų žaidimas, žaisti Blackjack. Pirmiausia jūs lažybų, pradedant bent $ 100 ir jūs paspaudėte, su pele, ant monetų, jei norite padidinti. Atlikę statymą, pradėdami žaisti. Pamatysite 2 raidės rodo ir jei norite, kad kitą kortelę paspauskite su pele, o mygtuku nurodo Rezultatas; Paspaudę su pele, o mygtuku daro stendas, jei nenorite, kad kiti kortelę ir spustelėkite , su pele, o mygtuku daro Dvivietis jei norite padvigubinti statymą, turi teisę tik vieną kortelę. Atveju kaklaraištis, pinigai grąžinami.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 14908 kartus internete. Klasifikacija 1329 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 7.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Įvertinimas grindžiamas 516 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 14908 kartus
Žaidžia Blackjack

Kazino, Blackjack, amerikiečių žaidimą

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Žaidžia Blackjack naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Kortelės flash žaidimas vadinamas Žaidžia Blackjack. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Žaidžia Blackjack ir ji yra susijusi su Kortelės. Mūsų naujas žaidimas Žaidžia Blackjack yra vienas iš geriausių Kortelės žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Žaidžia Blackjack, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Žaidžia Blackjack
GRĮŽTI

Kortelės dauguma baigta žaidimai

UNO kortos ŽAISTI ►

Uno kortos

6
6 iš 10 - 191644 balsai
Sužaista
1681651
kartus

Klasikinis UNO kortų žaidimas, žaisti internete. Jūs galite žaisti prieš 3 kitų žaidėjų, šiuo atveju kompiuteris veikia visas tris simbolius. Jis yra žaidžiamas supele ir tikslas žaidime veikia iš kortelės pirmas. Jūs uždirbti taškų. Žaidimas kilęs iš Disney.co.uk žaidynėse. Jūs turite įdėti korteles yratos pačios spalvos artas pats numeris, kuris rodomas virš raidžių krūva. Daug specialių korte ...

golfas Kantrybės ŽAISTI ►

Golfas kantrybės

4
4 iš 10 - 3434 balsai
Sužaista
42198
kartus

Perkelti visas kortas, kad yra išsibarsčiusios ekrano iki kortų kaladė. Jūs galite perkelti tik kortelę, kuri yra didesnė ar mažesnė už viršutinį kortelės iš dešinėje punkto krūva. Taip pat galite pridėti raštą apversta denio. Peržiūrėti piešimo korteles ir juos naudoti eiti pašalinant kitas kortas ant stalo.Tikslas yra išvalyti visą lentelę korteles, kurios yra plačiai paplitęs. Vieno žaid ...

spragas Kantrybės ŽAISTI ►

Spragas kantrybės

6
6 iš 10 - 2770 balsai
Sužaista
37465
kartus

Rozmieść kortelės taip, kad kortelės kiekvienoje eilutėje pereiti nuo 2 K ir kurios yra tokio paties pavyzdžiu. Kai yra tarpas, kuris dešinėje kortelę, galite pereiti į kortelę, kuri yra tuo pačiu kostiumu ir vieno punkto didesnė. Kai skirtumas yra ne kairėje poziciją, galite perkelti 2 prie jo. Kai nebegali perkelti, paspauskite shuffle mygtuką shuffle korteles, kurios yra ne tvarka.