Online Žaidimai

Pokeris Internete Nemokamai

Žaidimas kortelės

Pokeris internete nemokamai

Pokeris Internete Nemokamai Įvertinimas: 8/10

Pokeris internete nemokamai žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Jei jums patinka pokeris and lošti, bet nenorite išleisti pinigus, šioje interneto pokerio žaidimas, galite statyti virtualius pinigus. Galiausiai galite žaisti visiškai nemokamai online pokerio su žmonių visame pasaulyje. Šis pokerio žaidimas yra prieinama įvairiomis kalbomis, rasti jūsų ir mėgautis žaidimu. Jei jūs negalite žaisti tą patį žaidimą samouczku jūs išmoksite ir pradėti pokerio.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 7626 kartus internete. Klasifikacija 2994 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 8.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Įvertinimas grindžiamas 12 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 7626 kartus
Pokeris Internete Nemokamai

Pokeris nemokamai internete žaidimai, vieta žaisti nemokamai pokerio žaidimus be pinigų, tik virtualūs taškai. Jūs galite pasirinkti savo avatarą užregistruoti savo sąskaitą nemokamai, ir jūs galite uždirbti taškų, nuolat žaisti nemokamai.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Pokeris Internete Nemokamai naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Kortelės flash žaidimas vadinamas Pokeris Internete Nemokamai. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Pokeris Internete Nemokamai ir ji yra susijusi su Kortelės. Mūsų naujas žaidimas Pokeris Internete Nemokamai yra vienas iš geriausių Kortelės žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Pokeris Internete Nemokamai, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Pokeris Internete Nemokamai
GRĮŽTI

Kortelės dauguma baigta žaidimai

UNO kortos ŽAISTI ►

Uno kortos

6
6 iš 10 - 191644 balsai
Sužaista
1681650
kartus

Klasikinis UNO kortų žaidimas, žaisti internete. Jūs galite žaisti prieš 3 kitų žaidėjų, šiuo atveju kompiuteris veikia visas tris simbolius. Jis yra žaidžiamas supele ir tikslas žaidime veikia iš kortelės pirmas. Jūs uždirbti taškų. Žaidimas kilęs iš Disney.co.uk žaidynėse. Jūs turite įdėti korteles yratos pačios spalvos artas pats numeris, kuris rodomas virš raidžių krūva. Daug specialių korte ...

golfas Kantrybės ŽAISTI ►

Golfas kantrybės

4
4 iš 10 - 3434 balsai
Sužaista
42197
kartus

Perkelti visas kortas, kad yra išsibarsčiusios ekrano iki kortų kaladė. Jūs galite perkelti tik kortelę, kuri yra didesnė ar mažesnė už viršutinį kortelės iš dešinėje punkto krūva. Taip pat galite pridėti raštą apversta denio. Peržiūrėti piešimo korteles ir juos naudoti eiti pašalinant kitas kortas ant stalo.Tikslas yra išvalyti visą lentelę korteles, kurios yra plačiai paplitęs. Vieno žaid ...

spragas Kantrybės ŽAISTI ►

Spragas kantrybės

6
6 iš 10 - 2770 balsai
Sužaista
37465
kartus

Rozmieść kortelės taip, kad kortelės kiekvienoje eilutėje pereiti nuo 2 K ir kurios yra tokio paties pavyzdžiu. Kai yra tarpas, kuris dešinėje kortelę, galite pereiti į kortelę, kuri yra tuo pačiu kostiumu ir vieno punkto didesnė. Kai skirtumas yra ne kairėje poziciją, galite perkelti 2 prie jo. Kai nebegali perkelti, paspauskite shuffle mygtuką shuffle korteles, kurios yra ne tvarka.