Online Žaidimai

magija Swami keršto!

Žaidimas kortelės

Magija swami keršto!

Magija Swami keršto! Įvertinimas: 4/10

Magija swami keršto! žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Tegul stebuklinga Swami neria į savo galvą ir jausti jo magija liesti savo sielos. Instrukcijos: pasirinkite kortelê ir paspauskite mygtuką (nustatytas 1, nustatytų 2 arba 3) - vieta, kur jūsų kortelės. magija Swami shuffles kortelės ir nustato jų vėl. Pasirinkite antrą kartą. magija Swami dabar shuffles kortelės paskutinį kartą. Pasirinkite savo rinkinį ir magija Swami tiksliai žinotų, kas kortelė wyborowych!

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 9509 kartus internete. Klasifikacija 1879 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 4.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Įvertinimas grindžiamas 446 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 9509 kartus
magija Swami keršto!

Magija, Swami, atvirukai, Zīlniece, fortuneteller,

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas magija Swami keršto! naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Kortelės flash žaidimas vadinamas magija Swami keršto!. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas magija Swami keršto! ir ji yra susijusi su Kortelės. Mūsų naujas žaidimas magija Swami keršto! yra vienas iš geriausių Kortelės žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas magija Swami keršto!, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

magija Swami keršto!
GRĮŽTI

Kortelės dauguma baigta žaidimai

UNO kortos ŽAISTI ►

Uno kortos

6
6 iš 10 - 191644 balsai
Sužaista
1681651
kartus

Klasikinis UNO kortų žaidimas, žaisti internete. Jūs galite žaisti prieš 3 kitų žaidėjų, šiuo atveju kompiuteris veikia visas tris simbolius. Jis yra žaidžiamas supele ir tikslas žaidime veikia iš kortelės pirmas. Jūs uždirbti taškų. Žaidimas kilęs iš Disney.co.uk žaidynėse. Jūs turite įdėti korteles yratos pačios spalvos artas pats numeris, kuris rodomas virš raidžių krūva. Daug specialių korte ...

golfas Kantrybės ŽAISTI ►

Golfas kantrybės

4
4 iš 10 - 3434 balsai
Sužaista
42198
kartus

Perkelti visas kortas, kad yra išsibarsčiusios ekrano iki kortų kaladė. Jūs galite perkelti tik kortelę, kuri yra didesnė ar mažesnė už viršutinį kortelės iš dešinėje punkto krūva. Taip pat galite pridėti raštą apversta denio. Peržiūrėti piešimo korteles ir juos naudoti eiti pašalinant kitas kortas ant stalo.Tikslas yra išvalyti visą lentelę korteles, kurios yra plačiai paplitęs. Vieno žaid ...

spragas Kantrybės ŽAISTI ►

Spragas kantrybės

6
6 iš 10 - 2770 balsai
Sužaista
37465
kartus

Rozmieść kortelės taip, kad kortelės kiekvienoje eilutėje pereiti nuo 2 K ir kurios yra tokio paties pavyzdžiu. Kai yra tarpas, kuris dešinėje kortelę, galite pereiti į kortelę, kuri yra tuo pačiu kostiumu ir vieno punkto didesnė. Kai skirtumas yra ne kairėje poziciją, galite perkelti 2 prie jo. Kai nebegali perkelti, paspauskite shuffle mygtuką shuffle korteles, kurios yra ne tvarka.