Online Žaidimai

UNO kortos

Žaidimas kortelės

Uno kortos

UNO kortos Įvertinimas: 6/10

Uno kortos žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Klasikinis UNO kortų žaidimas, žaisti internete. Jūs galite žaisti prieš 3 kitų žaidėjų, šiuo atveju kompiuteris veikia visas tris simbolius. Jis yra žaidžiamas supele ir tikslas žaidime veikia iš kortelės pirmas. Jūs uždirbti taškų. Žaidimas kilęs iš Disney.co.uk žaidynėse. Jūs turite įdėti korteles yratos pačios spalvos artas pats numeris, kuris rodomas virš raidžių krūva. Daug specialių kortelių, kaip Joker, kuri leidžia jums įdėti bet kortelę, pereikite pamainą arba pakeisti žaidimo kryptį. Jums patinka žaisti su kortelėmis.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 1681650 kartus internete. Klasifikacija 2 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 191644 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 1681650 kartus
UNO kortos

Žaisti UNO internete. Kortų žaidimai, kur jūs turite palikti visas savo kortas ant stalo. Tikslas yra būtipirmasis mesti visas savo kortas ant stalo. Jūs turite pažvelgti į viršų kortelę, norėdami pamatyti, kokia spalva ir skaičius, kad jūs turite mesti vieną tos pačios spalvos ar tiek pat, kaip kad. Yra keletas, kurie padaryti specialių dalykų, pavyzdžiui, baudos, pakeisti kryptį ar šokinėti žaidimo žaidėjų. Labai linksmas ir priklausomybę, ateina tai klasikinis stalo žaidimas versija, bet su Disnėjaus personažų. Kad jums praleisti gerą tiek įdomus.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas UNO kortos naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Kortelės flash žaidimas vadinamas UNO kortos. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas UNO kortos ir ji yra susijusi su Kortelės. Mūsų naujas žaidimas UNO kortos yra vienas iš geriausių Kortelės žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas UNO kortos, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

UNO kortos
GRĮŽTI

Kortelės dauguma baigta žaidimai

golfas Kantrybės ŽAISTI ►

Golfas kantrybės

4
4 iš 10 - 3434 balsai
Sužaista
42197
kartus

Perkelti visas kortas, kad yra išsibarsčiusios ekrano iki kortų kaladė. Jūs galite perkelti tik kortelę, kuri yra didesnė ar mažesnė už viršutinį kortelės iš dešinėje punkto krūva. Taip pat galite pridėti raštą apversta denio. Peržiūrėti piešimo korteles ir juos naudoti eiti pašalinant kitas kortas ant stalo.Tikslas yra išvalyti visą lentelę korteles, kurios yra plačiai paplitęs. Vieno žaid ...

spragas Kantrybės ŽAISTI ►

Spragas kantrybės

6
6 iš 10 - 2770 balsai
Sužaista
37465
kartus

Rozmieść kortelės taip, kad kortelės kiekvienoje eilutėje pereiti nuo 2 K ir kurios yra tokio paties pavyzdžiu. Kai yra tarpas, kuris dešinėje kortelę, galite pereiti į kortelę, kuri yra tuo pačiu kostiumu ir vieno punkto didesnė. Kai skirtumas yra ne kairėje poziciją, galite perkelti 2 prie jo. Kai nebegali perkelti, paspauskite shuffle mygtuką shuffle korteles, kurios yra ne tvarka.

13 yra nugalėtojas! ŽAISTI ►

13 yra nugalėtojas!

4
4 iš 10 - 1372 balsai
Sužaista
25959
kartus

Tuščias laukas! Apjungti kortelės, kol pasieksite 13! Instrukcijos: gauti 13 su viena ar dvi korteles! Ace yra viena King 13, Queen 12, Džekas yra 11, ir kortelės su numeriais ant jų atitinka vertės numerį. Sujunkite kortelės ir aišku ant stalo!