Online Žaidimai

Pokeris Pluskać

Žaidimas kortelės

Pokeris pluskać

Pokeris Pluskać Įvertinimas: 7/10

Pokeris pluskać žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Pokeris Pluskać yra žaidimas, klasifikuojamų kortų žaidimo blokus. Šie kvadratinių blokai atstovauti korteles Prancūzijos denio, ir jūs turite rinkti geriausią 5 kortų ranka išnykti. Norėdami perkelti blokus galite naudoti šalutinį rodyklių klavišus, norėdami pasukti vienetų naudoti vertikalias rodykles ir nusileisti greitai dalis naudojant tarpo. Jūs turite rinkti penkis blokus vertikaliai arba horizontaliai, suformuojant skirtingus pokerio rankas, kurie rodomi dešinėje sąrašą.Geriau jums ranka, didesnis balas gausite. Išmokite žaisti pokerį su šiuo žaidimu, kad sumaišo kortas su blokų žaidimus su Tetris stiliaus.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 10891 kartus internete. Klasifikacija 1918 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 7.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Įvertinimas grindžiamas 398 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 10891 kartus
Pokeris Pluskać

Šis internetinis žaidimas yra portalo Tetris, kurioje jūs turite pašalinti blokus rinkti pokerio rankas. Su Šiame žaidime jūs galite sužinoti, kaip žaisti šį populiarus kortų žaidimas kitu būdu. Kai jūs gaunate pakankamai rezultatą galite pasiekti kitą lygį, ir ten bus keletas pakeitimų ir atrodo naujo tipo vienetų. Kai pereisite etapą, sudėtingumo lygį bus didesnis, todėl jūs turite būti labai atsargūs, kad įdėti blokus tinkamiausioje vietoje, kad padidinti savo rezultatą.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Pokeris Pluskać naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Kortelės flash žaidimas vadinamas Pokeris Pluskać. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Pokeris Pluskać ir ji yra susijusi su Kortelės. Mūsų naujas žaidimas Pokeris Pluskać yra vienas iš geriausių Kortelės žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Pokeris Pluskać, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Pokeris Pluskać
GRĮŽTI

Kortelės dauguma baigta žaidimai

UNO kortos ŽAISTI ►

Uno kortos

6
6 iš 10 - 191644 balsai
Sužaista
1681651
kartus

Klasikinis UNO kortų žaidimas, žaisti internete. Jūs galite žaisti prieš 3 kitų žaidėjų, šiuo atveju kompiuteris veikia visas tris simbolius. Jis yra žaidžiamas supele ir tikslas žaidime veikia iš kortelės pirmas. Jūs uždirbti taškų. Žaidimas kilęs iš Disney.co.uk žaidynėse. Jūs turite įdėti korteles yratos pačios spalvos artas pats numeris, kuris rodomas virš raidžių krūva. Daug specialių korte ...

golfas Kantrybės ŽAISTI ►

Golfas kantrybės

4
4 iš 10 - 3434 balsai
Sužaista
42198
kartus

Perkelti visas kortas, kad yra išsibarsčiusios ekrano iki kortų kaladė. Jūs galite perkelti tik kortelę, kuri yra didesnė ar mažesnė už viršutinį kortelės iš dešinėje punkto krūva. Taip pat galite pridėti raštą apversta denio. Peržiūrėti piešimo korteles ir juos naudoti eiti pašalinant kitas kortas ant stalo.Tikslas yra išvalyti visą lentelę korteles, kurios yra plačiai paplitęs. Vieno žaid ...

spragas Kantrybės ŽAISTI ►

Spragas kantrybės

6
6 iš 10 - 2770 balsai
Sužaista
37465
kartus

Rozmieść kortelės taip, kad kortelės kiekvienoje eilutėje pereiti nuo 2 K ir kurios yra tokio paties pavyzdžiu. Kai yra tarpas, kuris dešinėje kortelę, galite pereiti į kortelę, kuri yra tuo pačiu kostiumu ir vieno punkto didesnė. Kai skirtumas yra ne kairėje poziciją, galite perkelti 2 prie jo. Kai nebegali perkelti, paspauskite shuffle mygtuką shuffle korteles, kurios yra ne tvarka.