Online Žaidimai

golfas Kantrybės

Žaidimas kortelės

Golfas kantrybės

Golfas Kantrybės Įvertinimas: 4/10

Golfas kantrybės žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Perkelti visas kortas, kad yra išsibarsčiusios ekrano iki kortų kaladė. Jūs galite perkelti tik kortelę, kuri yra didesnė ar mažesnė už viršutinį kortelės iš dešinėje punkto krūva. Taip pat galite pridėti raštą apversta denio. Peržiūrėti piešimo korteles ir juos naudoti eiti pašalinant kitas kortas ant stalo.Tikslas yra išvalyti visą lentelę korteles, kurios yra plačiai paplitęs. Vieno žaidėjo žaidimas gali turėti tam tikrą įdomus laiko, be to, kad žaisti prieš visiems. Kantrybės, įgūdžių ir intelekto žaidimas.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 42328 kartus internete. Klasifikacija 409 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 4.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Įvertinimas grindžiamas 3434 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 42328 kartus
golfas Kantrybės

kortų žaidimas yra klasikinis stalo žaidimas, Solitaire. Ar visi denio korteles pratęstas aplink stalą, visi korteles iki, matyti spalvas ir skaičius. Turi du polius apačioje. Jūs turite imtis visas kortas žemiau polių.Žaidimo tikslas yra išvalyti visą ekraną, o ne viršuje raidė. Jūs turite įdėti kortelę, kuri yra tokios pat spalvos per kitą ir, kad yra didesnis skaičius arba mažesnis nei šis.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas golfas Kantrybės naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Kortelės flash žaidimas vadinamas golfas Kantrybės. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas golfas Kantrybės ir ji yra susijusi su Kortelės. Mūsų naujas žaidimas golfas Kantrybės yra vienas iš geriausių Kortelės žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas golfas Kantrybės, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

golfas Kantrybės
GRĮŽTI

Kortelės dauguma baigta žaidimai

UNO kortos ŽAISTI ►

Uno kortos

6
6 iš 10 - 191644 balsai
Sužaista
1681787
kartus

Klasikinis UNO kortų žaidimas, žaisti internete. Jūs galite žaisti prieš 3 kitų žaidėjų, šiuo atveju kompiuteris veikia visas tris simbolius. Jis yra žaidžiamas supele ir tikslas žaidime veikia iš kortelės pirmas. Jūs uždirbti taškų. Žaidimas kilęs iš Disney.co.uk žaidynėse. Jūs turite įdėti korteles yratos pačios spalvos artas pats numeris, kuris rodomas virš raidžių krūva. Daug specialių korte ...

spragas Kantrybės ŽAISTI ►

Spragas kantrybės

6
6 iš 10 - 2770 balsai
Sužaista
37571
kartus

Rozmieść kortelės taip, kad kortelės kiekvienoje eilutėje pereiti nuo 2 K ir kurios yra tokio paties pavyzdžiu. Kai yra tarpas, kuris dešinėje kortelę, galite pereiti į kortelę, kuri yra tuo pačiu kostiumu ir vieno punkto didesnė. Kai skirtumas yra ne kairėje poziciją, galite perkelti 2 prie jo. Kai nebegali perkelti, paspauskite shuffle mygtuką shuffle korteles, kurios yra ne tvarka.

13 yra nugalėtojas! ŽAISTI ►

13 yra nugalėtojas!

4
4 iš 10 - 1372 balsai
Sužaista
26070
kartus

Tuščias laukas! Apjungti kortelės, kol pasieksite 13! Instrukcijos: gauti 13 su viena ar dvi korteles! Ace yra viena King 13, Queen 12, Džekas yra 11, ir kortelės su numeriais ant jų atitinka vertės numerį. Sujunkite kortelės ir aišku ant stalo!