Online Žaidimai

Nubrėžkite Linijas

Žaidimas intelektas

Nubrėžkite linijas

Nubrėžkite Linijas Įvertinimas: 4/10

Nubrėžkite linijas žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šis internetinis žaidimas yra gana paprasta suprasti.Vienintelis dalykas, ką jums reikia padaryti, tai atkreipti linijų aplink simbolių pasiekti savo tikslą. Kiekvienas iš jų tikėtis skirtingų dalykų, geltonos laimingi vaikinai nori likti ekrane, gręžimo pilkos vaikinai nori palikti ekraną, ir liūdnos žalios vaikinai, turi rasti savo liūdną partneris, todėl jie gali būti laimingas. Norėdami tai padaryti, jūs turite atkreipti linijų su pele, kad jie gali kreiptis į rampų.Likusi dalis yra į pažeidimo sunkumą. Tačiau kartais, gravitacija paveiks skirtingai kiekvieno pobūdžio, ir kad nurodyta su rodykle. Rodyklė nukreipta pobūdis kristi. Turint visa tai omenyje, jūs tiesiog turite mėgautis šia mąstymo žaidimą!

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 6348 kartus internete. Klasifikacija 3073 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 4.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Įvertinimas grindžiamas 20 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 6348 kartus
Nubrėžkite Linijas

Šis žaidimas gali būti kvalifikuojamos kaip žvalgybos, nes į kietąjį manydami, kad turi būti padaryta siekiant išspręsti šiuos galvosūkius žaidimą. Buvo apibrėžta įvairiais būdais su gebėjimų įtrauktų žvalgybos, tačiau neapsiriboja abstraktaus mąstymo, supratimo, savimonės, bendravimo, mokymosi, argumentus, emocinį žinias, planuoti, išsaugoti ir problemų sprendimas.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Nubrėžkite Linijas naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Intelektas flash žaidimas vadinamas Nubrėžkite Linijas. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Nubrėžkite Linijas ir ji yra susijusi su Intelektas. Mūsų naujas žaidimas Nubrėžkite Linijas yra vienas iš geriausių Intelektas žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Nubrėžkite Linijas, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Nubrėžkite Linijas
GRĮŽTI

Intelektas dauguma baigta žaidimai

Simpsono kryžiažodžio ŽAISTI ►

Simpsono kryžiažodžio

6
6 iš 10 - 20270 balsai
Sužaista
121428
kartus

Ar jums patinka kryžiažodžius? Ar jums patinka serialo Simpsonų? Instrukcijos: naudoti pelę norėdami pasirinkti nuotrauką ir parašyti atsakymą. Taip pat galite spustelėti kairįjį pelės mygtuką į klausimą ir rašyti atsakymą. Klasikinis kryžiažodis, kad bandymai savo žinias serijos Simpsonų. Žinoma, jūs žinote visus simbolius, visose vietose, visa tai padės jums baigti žaidimą. Jei mačiau daug epiz ...

Šachmatai Dabar Naršo ŽAISTI ►

Šachmatai dabar naršo

5
5 iš 10 - 11332 balsai
Sužaista
102879
kartus

Šachmatų žaidimas internete! Bandykite laimėti šį žaidimą internete ir gauti pabaigą priešininko karalių. Instrukcijos: yra žaidžiamas ant 8x8 lentos su 64 kvadratų. Pradžioje kiekvienas žaidėjas (vienas žaisti su baltais gabaliukais ir vienas su juoda gabalai) valdymas 16 vienetų: vienas karalius, karalienė, dviejų Kovas du riteriai, du vyskupai, ir aštuoni pėstininkai.Šio žaidimo tikslas yra matas priešininko karalių ...

tėvų žodis paiešką ŽAISTI ►

Tėvų žodis paiešką

5
5 iš 10 - 17436 balsai
Sužaista
101283
kartus

Parenting teksto paieška žaidimą. Paspauskite ir tempkite, jei norite pasirinkti žodžiai iš žaidimo lentos. Suomių greitai patraukti didžiausių premiją rezultatas, kad galite. Kiekviena atkurti atsitiktine vieta SUBMENIU rinkinys žodžių iš bibliotekos, kad kiekvienas žaidimas yra skirtingos.